bugün

yeryüzünde ki ve şu sözlükteki adam gibi adamlardan. ablası' nın bi tanesi yazarı. *
seri eksi oylanmasını sadece "kıskanclık"a bagladıgım okunası yazar. en yakın zamanda kendısıyle tanısmayı umuyorum... *
her zaman yanındayız dediğim yazar.**
zirveyi erken bitirterek kendini beni taaa gölbaşı'na bırakma sorumluluğundan kurtarmayı başarmış organizatör. içinden "ya verdik bi söz ama millet dağılsa da sonra o kadar yola gitmesek boş yere" diye geçirmediyse n'olayım.* sırf ben geleyim ve başından sonuna kadar kalayım diye her şeyi göze almış bir şövalyedir kendileri ve ben de kendilerini buradan alkışlamaktayımdır...**
kendisiyle tanışmak için koştura koştura zirveye gidip hiç sevmememe rağmen sırf onun hatrına çiğ köfte yediğim mor renk müptelası insan canlısı... nice to meet you...
zirve de herşey yolunda gitsin diye ortağı lepiska saçlı witch * ile elinden geleni yapmış yazar. herşey harikaydı teşekkür ederim ablacım. *
ankara eşrafına katılımıyla bize çok şey katan yazan. ilk organizasyonunu hakkıyla yerine getirmiştir. mekandan veya zirveden kaynaklanan en ufak bir sorun olmamıştır. her zirve yeni bir tecrübe oluyor hepimize. demek ki neymiş; pazar günü zirve olmazmış, olursa da kısa olurmuş.*
arabasıyla karşıdan karşıya geçmemde yardımcı olan, yardımsever, canayakın, yazar.*
ellerine sağlık yazarı. efendi, çok...
yeni yılın ilk saatlerinde radyo dinleyicilerini bunalım denzilerinde yüzdüren, başarılı diceyy.
bu adam radyoculuktan anlıyor dediğim yazar.
sabahin be$inde insani co$turan, halay cektiren insan.
(bkz: uludag radyo) da tam efe oyununa kalkacakken yanlis müzik diye beni uyaran yazar...
iyi dicey ama ne yazık ki gözümde damat olma sıfatına eriştikten sonra iyi olmayan davranışlara şahit olacak dost elini uzatmadan önce istenmeyen şimdilerin sevilen damadı.
türkü kültürü çok gelişmiş yazar, canım o benim diyen ablası.

edit: çok güzel bir türkü gecesiydi, teşekkürler denilen yazar kardeş.
başlık silen/sildiren yazar.. geniş çevreli şahsiyyyet.
yayın sirasinda beni msnden komaya sokmus yazardir. dun ses ve mikrofon mevzusunu anlatırkene telekomun azizligine ugramısızdır. arada kaynamıs yazardir bu yuzden. *
en sevdıgım ucuncu nesıl -lerden bırı- . ıyı kı aramıza gelmıs, kendını tanıtmıs yazarıdır.
son yaptığı yorumla beni açlıktan değil de gülmekten öldürecek yazar:
"sol frame e baksana, restoran menüsü gibi!" * * *
yeni yılını kutladığım yazar.. umarım tanışırız
yeni yılını kutlarım daha nice sözlüklü yıllara, bu ara her pazartesi akşamı radyoda buluşmak üzere.*
sözlüğün radyo sayesinde kazandırdıklarından,biricik diceyimiz,kardeş yazar *
sevecen, muhabbeti güzel, gecelerin vazgeçilmez dj'i yazar... nice yıllara...
bütün uyuzluklarıma rağmen dost elini uzatmış, radyonun aranılan diceylerinden, yeni sözlük yılı güzel şeyler kazandırsın inşallah yazarı.
1. yılın kutlu olsun yazarı.