bugün

amerika'da 5 aralık 2008'de vizyona girmiş, lexi alexander'ın yönetmenliğini yaptığı, punisher'ın devam filmi. frank castle'ı maalesef bu sefer ray stevenson canlandırıyor. thomas jane'i özleyeceğiz..
kesinlikle ve kesinlikle gozlerin tamis'i aradigi filmdir. genel olarak zaten begenmedim, her sey cok klise filmin sonundaki karar sahnesi haric. orasi iyi olmus. ama eleman hic mi hic olmamis bence punisher olarak.
aksiyon severlere şiddetle tavsiye ettiğim filmler listemde yılın top 10'u içindedir. ucuz aksiyon diyenler olabilir, oha lan o kadar da olmaz diyenler olabilir, kazımayın, izleyin. ray stevenson role yakışmıştır, yüzündeki acı ifade olmuştur. ayrıca tom clancy - splinter cell oyunundaki sam fisher karakterini andırmaktadır.
punisher çizgi romanlarıyla büyümüş birisi olarak muhteşem dediğim film. ilk çekilen punisher filminde ne kadar hayal kırıklığına uğradıysam, bu punisher filminden o kadar zevk aldım.

er ryan ı kurtarmaktan bu yana, bu kadar kanlı canlı aksiyon seyretmemiştim, ilaç gibi geldi bünyeye.

ray stevenson kesinlikle ebat ve tip olarak role tam oturmuş, hakkını da veriyor üstelik. Lexi Alexander ın yönetmenliğinden şüphe duyduğum için ise özür diliyorum kendisinden.
zenci çetelerinin ne kadar salak olduğunu bizlere gösteren film.lan oğlum tamam sonuçta karşınızda punisher var elbet geberceksiniz ama en azından insan çarpışarak ölür bi tek odaya 50 kişi kapanarak olmaz bu işler.*
Soundtrack'i de en az kendisi kadar guzel olan filmdir. ilk filmdeki eblehliklerden sonra korka korka izlemeye başlasam da bittiğinde Brandon Lee'li crow'dan çıkmış gibi oldum. Atmosferi yeter!
bütçesi 35 milyon dolar kazancı 7 milyon dolar olan film. ray stevenson reyiz için izlenir sadece.