görsel insanın kendinden başka kimse yardım edemiyeceği için doğru önerme.
(bkz: piskologa dert anlatan komik tipleme)
Tamam ise yariyolarda üfürükçüler gibi seansi 300 tl ne amk o parayi verince zaten hasta oluyosun.
Psikologlar herhangi bir arkadaş ortamı olmayan, yalnız pasif, çekingen bir arkadaşın tavsiyesine, sıcaklığına ihtiyacı olan bir insanın durumundan faydalanan sahtekar insanlardır.
24 Numaralı psikologlar lüzumsuzdur. Sinir otokontrolü olmayan bir psikolog nasıl bir sinirliye yardım edebilir...
sacmalamayin yahu biz bu bolumu bitirebilmek insanlara yardimci olabilmek icin gozumuzu kor ediyoz, sizsiniz luzumsuz.
(bkz: bi siki de siz bilmeyin amk)

Psikolog candır, psikiyatr adam mıdır tartışılır.
(bkz: türkiye neden gelişememiştir)
Psikolojinin ve getirdiği bozuklukların yok sayıldığı bir ülkede lüzumsuzdur. Dikkat ederseniz ülkenin geneli bu adamlara; para kapısı, tuzağı gibi şeyler diyor. Buna rağmen bu bölümü okuyup psikolog olup özel ofis açanların bir bok yapmadı gerçeği var ortada. Tabi psikologların ortamını bilmek için orada bulunmak gerekir. Gerçekten işe yarar olan psikiyatri bölümüdür. Çünkü bu bölümde ruhsal hastalığını dinlemek ile kalmazlar, bu hastalığının çözümü için çaba harcarlar. işte bu yüzden özel ofisi olan psikologlar; psikiyatristler oldukça gereksiz, lüzumsuz olmaya devam edecek. Ancak ne zaman bir Freud olurlar o zaman lüzum olur.

Edit: Her boku ben bilirim kafasında yaşamıyorum. Biri bana anlattıklarımın tersine dair bir şeyler açıklarsa oturur mantık çerçevesinde değerlendiririm. Hatam varsa özürümü diler işime bakarım. Sonuçta fikir paylaşıyoruz burada. Kimseyi küçümsemiyoruz. Sik sik yazarımsı falan demeden önce bi egonuzu bir kenara koyup konuşun.
psikologlar vardır.
Bir psikoloji öğrencisi olarak önermenin sahibini döverim. Hepinizi döverim.
Hiçbir şekilde lüzumsuz olduklarını dusunmuyorum. Herkesin içini dökmek istediği bir gerçektir ve psikologlar deli doktoru değildir.
(bkz: psikiyatrlar bilge midir sorunsalı).
Kendilerini bilemem ama ücretleri çok lüzumsuz hakikaten.
bir insan kendi psikolojisini ancak kendisi düzeltebilir zaten.
Sarhoş tesellisi veren psikologların gereksizliğidir.

Edit: Psikiyatrist demiyorum dikkat psikolog diyorum.

Edit2: Kendinizi kusursuz sanmayın bunu diyen birileri varsa düşündüğü şeylerde vardır sayın yazarımsılar... Egonuz değil siz konuşun.
Doğrudur. Yok neymiş efendim sizin sorunlarınızı dinleyip arkadaş gibi yaklasip... yav gec mübarek sizin gibi Tilkiler masum insanların kanını emiyor. Parasını hortumluyorsunuz adamın hiçbir sıkıntısı olmamasına rağmen. Uzak durulması lazım bu insanlardan dertsiz gider dertli donersiniz benden söylemesi.
insanın arkadaşı olmadığında ve çaresizliğe düşmeye başladığında geçersiz olacak önerme.