bugün

Alt tarafta konusma acilir bu soru sorulur.sadece sana soylenmez bu listesinde kim aciksa hepsine ayni soruyu sorar.aslinda soru degil begen sunu demektir.sen begeninene kadar da yazar.bikarsin sirf o yuzden begenirsin.
Evet aramizda boyle yapanlar varsa onlara sesleniyorum. Bir fotografin 27384939 kisi tarafindan begenilmesi sizi oldugunuzdan daha buyuk daha ustun bi konuma sokmaz.cocukca islere gerek yok.
(bkz: isyana gelen genc)
facebook bile karaborsaya düştü amk

+fotomu beğenirmisin?
-neden?
+(ego tatmin edicem) güzel değil mi sence de?
-hmm..aslında evet *
(bkz: özgüven eksikligi)
(bkz: bana formspring te soru sorsana diyen insanımsı)
bana küfür eder misin ile aynı anlama gelen soru öbeği.
bir bakışta --profiterolümü beğenir misin-- gibi okunan uludağ sözlük başlığı *

ah gözlerim ah *
popüler olma çabasındaki ergenlerin sıkça sarfettiği sorudur.
direk beğenir misin şeklinde değilde şu şekilde de gelişebilir. şöyle ki;
-fotoğraf yükledim, gördün mü?
+evet canım gördüm, çok beğendim.
-ee hani bende beğendi olarak ileti gelmedi!
+ha ben şey beğendim ama dur dur beğeniyorum.
resmen arkadaşlarım arasında böyle biri varmış. arkadaşım değil de arkadaşlarım arasında. bir de beğenmemek gibi bir durum olmuyormuş durum o kadar vahimmiş ki direk beğeniyormuşsun. tecrübe oldu tabi. bir daha ki duruma hazırlıklıyım.
En son sorana fotografin cok kotu yalandan begenmesem olmaz mi dedim sonrada soran olmadi. Dürüstte mi olmayalim?
Dünyanın en saçma sorusu ilan edilmiştir .
"hele şunun sıfata, hele şunun duruşuna bah hele" diye aaltına yorum atmak istemişimdir bu soruyu soranlara hep.
Bi bitmediler. Hala profil fotomu begen diye mesaj yolluyolar. gordugum ana engeli basiyorum. Bi de profili begenmeyen beni silsin falan diye tribe girenleri sikesim geliyo.
çok saçma lan genelde kezbanlar yapıyor .
güncel Önemli Başlıklar