bugün

(bkz: bilmem neyin aslında şu olduğu gerçeği) gibi, yalan yanlış bi başlık açmak için yanıp tutuşuyordum ne zamandır, kısmet bugüneymiş haceliz.

babannem ilkokul üçteki renkli karnemi gördükten sonra benim hakkımdaki en doğru tespiti yapmıştı aslında:

- bu çocuktan bi bok olmaz, anca servet düşmanı olur keraneci!

rahmetli, ağzı bozuk olmasına rağmen ileri görüşlüydü, hakkını yemiyim.

yıllardır annelerimizin bilmem kaç parçalık çatal-bıçak takımlarıyle, yemek tabaklarıyla can verdiği porselen markaları artık doyuma ulaştı aga.

o porselen takımları, çatal bıçak setleri ki hiçbirimizin ulaşamadığı noktalarda muhafaza edilir ve asla kullanılmaz.

bi ülke için ihracat, senin benim için rus hatun, shang yong marka çakma otomobil için yedek parça ne kadar değerliyse; valideler için de porselen takım takvalatı o kadar önemlidir.

bu adamlar yıllardır, kullanılmayan takımlardan öyle bir para kazanmışlar ki hafız; nerde taşşaklı dizi var, program var hepsinin sponsoru olmuşlar.

bi de arsızlık var adamlarda. hadi yaprak dökümüne sponsor olursun arkadaş da kickbox programıyla senin ne işin olur amına koyim? pezemenkler artık parayı saçacak yer bulamıyorlar demek ki.

hayati bkzlarla yazımı noktalamak istiyorum. biraz da alkol aldım ne kadar porselen varsa evde, hepsini kırıcam amskym.

(bkz: kütahya porselen)
(bkz: güral porselen)
(bkz: karaca porselen)
(bkz: schafer yemek takımları çeyiz setleri)
(bkz: hisar porselen)
parayı bulunca porselen diş yaptırmak klişesiyle ilintili önerme.
ilinti kelimesini hep kullanmayı istemiştim, kismet bugüneymiş.
cem yılmaz ın kulaklarını çınlatmamıza neden olan gerçek.

- salon büyük iyi, bilet fiyatları 250 milyondan. ııı, öö iyi iyi gayet iyi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar