bugün

1977 kuruluşlu dünyanın sayılı porselen üreticisi firmalarındandır.
bu kadar büyümesini galiba fedona borçlu.*
gora'da reklamı yapılan firma...

--spoiler--
- yenecek gibi olsa tamam ama bunlar feyk
+ neyk?
- feyk ulan feyk baksana burada kütayha porselen yazıyor
+ ee bu çok doğal ben bunu kütayada çektim
--spoiler--
http://www.kutahyaporselen.com.tr/ adresinde hizmet veren kütahya'nın en bilindik sanayi kuruluşu.
berbat bir reklamı olan firma. arkadaki şarkı ise bambaşka bir iğrençlikte.
ezel dizisinin sponsoru.
yaşlı, cahil, şişman, ruh hastası kadınların çok izlediği aşk-ı memnu, yaprak dökümü gibi kısır dizilerin müziği gibi bi müziği almış, reklamına koymuş. kafasını bir sağa bir sola çevirmekten başka bir şey yapmayan sarışın bir kadın eşliğinde. maksat söz konusu karılara hitap eden müzikle vurucu bir reklam hazırlamak.

çakaaaaaaaaaaaaaaaaal!

olmamış. hadi şimdi siktir git orjinal bir şeyler hazırla.
kötüdür mötüdür bilemem de çok fena dile yapışan bir müziği var lan. ateşte açan çiçekler bırakın lan yakamı.*
reklam müziği fena derecede Şebnem Ferah - Sigara nakarat melodisini anımsatan firmadır. "Ben sigara dumanının altında..." diye başlayan kısımdaki melodi ile kıyaslayın...
reklamında şöyle bir olay var;
bir kadın:
- bu kızım için.
- bu annem için.
- bu eşim için.
- bu da benim için.

(bahsi geçen şey "tabak")

anneni, kızını ve seni anladım, bu kadar aç gözlü olmanı da anladım, ama eşin napsın be porselen tabak takımını be kadın? hasta mısın sen? kocana böle bir şey desen, alır o tabak takımını kafanda paralar. ki umarım dersin.
reklam müziğini beğendiğim marka.
(bkz: http://www.kutpo.com.tr/)
çok güzel hediye kutuları da yapan yer.
ben olsam ecnebilere para kazandırmam.
kütahya süper.
Gürallarin elinde bulunan güral porselenden sonra ki ikinci firma çini seramik kiremit vb işlerlede ilgilenmektedir.
bin liradan fazla verirsin kahve bardağına kahveyi koyduğun gibi ortadan yarılır. Çok bir naziktir kütahya porselenleri. Ali nazik kebabı kıvamında.
Birçok ürünü sanıldığının aksine Kütahya'da değil, Çin'de üretilip Türkiye'ye getirilmektedir. Ayrıca sosyal medya paylaşımları çok başarılı, insanların dikkatini ve ilgisini çekmeyi başarıyorlar.
internet sitelerinden alışveriş yapma hatasında bulunacak arkadaşlara iki çift sözüm var; 21.12.2018 günü sipariş ettiğim iki adet kahve fincanını 29.12.2018 tarihi olmuş halen elime ulaştıramamış firmadır.

edit: ürün elime ulaştı, internet sitesinde gösterilen resimlerle alakası olmayan boyanmadan önce tozu alınmamış tozun üzerine boya atılmış gibi görünüyor. siteye yorum olarak yazdım, onaylanmadan silineceği aşikar.
uçan daire ufo neyim üretmiyor mu, bu? o di mi?
iyi Bir porselen markası.
Lakin an itibariyle Sözlüğün alt kısmında reklamı çıkıp, entry girmemi engelliyor.
Önemli arkadaşlar. Kütahya porselen önemli.