bugün

üye olmuştur artık bir kere yazıyordur napsın o da yazardır len vurmayın. *
popüler olmamak. *
(bkz: #17529204)
troll olmamak.
amacı bazı embesiller gibi popülarite olmayan yazardır.fikirlerini paylaşmak ister, içini dökmek ister, tanım yapar birileri faydalansın ister, ister de ister.
(bkz: yazar burada bana seslenmiş)
popülariteyi sikine takmadığı içindir.
oh oh yandan http://www.youtube.com/wa...p;v=lZfUo_nv3i4&gl=TR
belki popiler olur amacıyla yazan yazarlardır.Ben mesela
herhalde gizli hislerini açığa vurmak istiyordur. anlatmak istiyordur.
Sanal alemde sosyalleşmek.
bu girdiğim entryi okuma.
bak okudun.
popüler olamamak için yazan yazardır zira yüzyılımızda popüler olmanın yolu aptal olmaktan geçiyor.
(bkz: ajdar) (bkz: hilal cebeci) uzar gider. istisnalar elbet vardır. (bkz: bu dahil tüm genellemeler yanlıştır)
(bkz: am göt meme)
sadece popüler yazarların laflarını dinlemekten bıkmaları bu nedenle de ortaya başka fikir atma çabaları.
günlük gibi sözlük kullanıyordur. insanı birileri okusun okumasın yazma duygusuna hep bir şey iteler ve yazarak duygularını bir araçla değil direkt olarak anlattığın için insanı rahatlatır. yani yazmanın amacının okunmak olduğunu düşünmüyorum.
nefes alan şişman kadınları avlamak ve onlara yalakalık etmek.
kafa yorduran amaçtır.

123 entry var lan! beyler ölümsüzlüğün sırrını veriyorum desek bu kadar entry almaz.

adam taşağını geçiyor 100den fazla adam da gayet "zekice" ayar veriyor. olm iki dakka soluklanın da bi kafa yorun lan. yazık amk!
popüler olmaya çalışma içgüsüdür.
kendini populer sananlarla dassak gecmek.
Mesela ben nihat doganim tanimayan var mi beni.
öncelikle, popüler olmayan bir yazar olarak bu konu hakkında yazabilecek kişilerden biri olduğuma inanıyorum. amaç soruyorsanız, evet, vakit geçirmek olabilir. ancak, bilgisayar başında - birçoğu gibi - ırkçılık yapıp ya da abazan abazan dolanıp popüler olmaktansa, popüler olmamak yeğdir. ya da bilgi sahibi olmak olabilir, veya hobileriniz hakkında diğer insanların ne düşündüğü... yani amaç popüler olup olmama meselesi değil, düşüncenizde ne değişti ya da bu sözlük size ne kattı, en olmadık; siz toplumunuzun eksiklerini nasıl doldurdunuz meselesidir. evet insanlarda eksik görmeseydim, bu sözlüğe katılmazdım; çünkü burada bana en küçük bir ihtiyaç hissi dahi olmazdı. ha, siz doğrunun popüler olmaktan geçtiğini düşünüyorsanız, diyecek sözüm yok, bugünün popüler insanlarının kültür seviyelerine bakmanız yeterli.
haklarında bu kadar entry girildiğini görünce öldü sandığım yazarlar topluluğunun amaçlarıdır.
hobi olarak yapıyordur belkim. (bkz: yapma demiyorum hobi olarak yap)
elif şafağın da popüler olmasından yola çıkarak popüler olmanın çok sıradan bişey olduğu ve senin gerçek değerini yansıtmadığı görüşündeki yazar olup burada yazma amacı varlığı ile sözlüğe değer katmak olabilir.
sözlükte popüler olmak gibi gereksiz bir amaçlarının olmadığı kesin.
güncel Önemli Başlıklar