bugün

(bkz: ekşi sözlük ten araklanan başlıklar)
Olmayabilir. Bence çükünü belli etmek istiyorsa biri belli etmeli. Seni tutan ne? Ahlaki normların mı? Ekmek ban ve ye onları.
alan memnun veren memnun ise, pek önemi olmayan açıklamadır. zevk meselesi.
kimseyi siklememekten kaynaklanır. ağzı olan da konuşur.
Benim de selülitsiz bacaklarım olsun giymeyen ne olsun.
Mıntıklı bır ıçıklımı yıpmık zırındı dığılım cınım ıylı ıstıyır.
şortun hangi uzunlukta giyilmesi sorunsalına giriş cümlesidir.
ilgi budalası olmak.

Bu sayede bir doyum tatmin sağlamak.

Bir tür bağımlılık gibidir.

ilgi görme zorunluluğu kadın tabiatının ayrılmaz bir parçasıdır. Bunun doğal sınırlar içinde tatmininden mahrum kalanlar gotü başı açarak rahatlamaktadırlar.

Aptallıktır.
güzel popoya sahip olanlar açısından bir mantık kuralabilir lakin; tuvaletin yolunu unutmuş, michelin maskotu gibi ortalıkta gezen bayanlar açısından mantıklı bir izahı olamaz.

bildiğin çevreye görüntü kirliliği yayıyor. bunları ihbar ediniz efendim.
havaların çok sıcak olması. başka mantıklı bir açıklama bulamıyorum şahsen.
güzel bir popoya sahip olmak.
Dar pantolonu rahat ediyorum diye giyiyorum diyenlere şahit olduğum için şort şaşırtmıyor artık. Şahsen ben rahatsız olurum. Ayrıca ben göt loplarıma kadar şort giysem amazon ormanı gibi bacaklarımı sergilesem hoş olur mu?

Edit : yerine göre giyilebilir fakat giyilmemesinden yanayım. Git deniz kenarında giy.
Ben de anlamıyorum ama sanırım her insanın içinde diğer insanlar tarafından beğenilme arzusu var. Ondan olabilir. Kaslı erkeklerin dar tişört giymesi gibi bir şey bu da.
Popoya kadar şort giymek nidemektir?
yıl 2018 marsa araba gönderilirken milletin uğraştığı şeylere bakın ya harbiden ruh hastası iğrenç insanlarsınız.çıplak doğdunuz doğada kendi bedeninize orospuluk diyecek bi sizin gibi p*ler var.

edit: muhafazakar kişileri rahatsız edecek entry.
eskiden slip mayolar modaydı, erkeğin her yerini belli edecek şekildeydi ki çıplak olsa o kadar dikkat çekmezdi. kadınlar içinse bu konu farklı, çünkü onları tren kendimizi öküz gördüğümüz için, bakıyoruz, neden sizce bu konuda aç olan taraf erkekler ? yani bu konuları dile getiren neden erkekler ?

konuya buradan bakarsanız bu açlık ihtiyacı karşılanıyor sanıyorsunuz. onlar giysin ben bakim. ve bunu sorunmuş gibi dile getiriyoruz.

kadınlarda aç tabi ki, bu doğanın kanunu. ama onlar doğuştan salağa yatma, ve gizleme özelliklerine sahipler.
Mantıklı açıklaması popo göstermektir. Kızlar bu yüzyılda ya çok kapanıyor ve yahut soyunuyor. Dindar kesim baş örtüsü, türban, çarşaf, burka derken seküler kesim dar pantolon, kısa etek, popo şort, tanga diyor. Belki de en güzeli ortasında ne çok kapalı ne çok açık.
termostat arızasıdır.
Yazın sıcağı bahane edilebilir ama oturup kalkarken hiç kullanışlı değildir. Bazı sandalyeler iz yapar bacağa, daha çok terletir vs. En mantıklı açıklama popo göstermektir. Kadınlığıyla dikkat çekmek istemek de olabilir. Teşekkürler.
doğrusu göt yanaklarını gösteren şort giymenin mantıklı açıklaması olmalıdır.
şu şekilde;
görsel
görsel
yoktur efenim.

bu nasıl yobazlıktır bu nasıl çürümüş bir zihniyettir, kısa şort da neymiş yobaz çomarlar sizi , çıplak gezeceksiniz çıplak, gerçek medeniyet budur.
Açıklama ile ilgili bir durum değil. Güzel durmaktadır erkeklerde değil tabii ki kadınlarda.
yanlış : görsel

şortun boyunu abartanlar var, ayıp.
gözünü bile kapatan kapkara bir kumaş parçasından daha anlamsız bir açıklaması olmasa gerek.
co basit. popon vardir giyersin. gotun yiyosa giyersin.