bugün

arkadaşları: polisin dövdüğü vatandaşı iyi tedavi etmeyen doktor, vatandaşın dövdüğü doktorun arabasıyla gelip vatandaşı döven polis,polisin dövmesine tepkisiz kalan vatandaş, vatandaşın muayene sırasını hiçe sayıp acelesi olmayan polisi içeri muayeneye alan doktor . . . eminim daha da türetebilirdim. çünkü mevcut durumların kişileri.
hipokratı mezarında sikertmiş doktordur.
polis devletinde yaşadığımızın itirafı olan durum.
yaratılan polis devletinin en güzel kanıtı olan doktordur.
Artık iyice suyu çıkmıştır.
tırsan doktordur, zira başına gelebilecekleri düşünendir. (bkz: bozuk sütü rapor eden laboratuar kapatıldı)
Çok da iyi yapmış doktordur. Bu o.ç'larına az bile. Bunlar öyle semirdi ki devletin polisine hakaret eder oldu. Arabada hamile varmış... ulan sizin soyunuz iki şeyiyle meşhur:
1- hırsızlık
2- yalan.

Olan polislere olmuştur. Devlet kendi personelini kendisine düşman bir kanişe karşı koruyamamıştır.
polisin kendisini de dövmesinden korkan doktordur. normaldir.
Millet Kuran'a el basıp yalan söylüyor. Kim takar elin gâvur hipokratının yeminini.
(bkz: günümüz akp doktorlarının düşünceleri)
aynı dayağı yemesi gereken doktordur.
polis devleti cumhuriyetinde bir vatandaştır aynı zamanda ve istikbalinden endişe etmektedir. ama tabi unutulmamalı

"sen yanmasan
ben yanmasam
biz yanmasak nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa"
sosyal bir hukuk devletine yakışmayan bir harekettir.
sonra neden doktorlar dayak yiyor diye soruyorlardır.
Türkiye cumhuriyeti acı gerçeği!
böyle insanlar da varmış. pardon insan mı demiştim?
polisin yeni jopundan korkan doktordur.
ne de olsa artık türkiye cumhuriyetinde değil tayyib in korku cumhuriyetinde yaşıyoruz.
rapor vermeyerek "sağlam dövememişsiniz bir kere daha deneyin" mesajı vermeye çalışan doktordur.
eli öpülesi doktordur! gerçek bir doktordur hipokrat amcayı tınlamamış doğrusunu yapmıştır. kendisini destekliyorum.
dayak atan polisten farkı olmayan doktordur. o da tıpkı söz konusu polisler gibi görevini yapmamaktadır ya da yetkilerini kötüye kullanmaktadır. insafsızdır.
(bkz: doktorlardan nefret etme sebepleri)