bugün

sevdicegin* durduk yere trip attigi donemdir. itinayla alttan aliniz...
katy perry'nin hot 'n cold adlı şarkısında bahsi geçendir:

"You change your mind

Like a girl changes clothes

Yeah you, PMS

Like a bitch

I would know"
pms ismi verilmesinin nedeni, deli dana hastalığı (mad cow disease) teriminin daha önceden kullanılmış olmasıdır... *
gelecek ayı korkuyla bekleme sebebi, hele ki ömrü hayatınızda ilk kez yaşadıysanız.

pms ile boğuşan arkadaşlarına hayretle bakıp "anaaa ne biçim lan" diye hayretlere gark olurken, kendimi günde 5 kere ağlarken buluyorum artık. üstelik sendromsuz bünyem takdir toplamışken şu zamana kadar.

kimin nazarı değdiyse, acilen düelloya davet ediyorum. kılıç da olur, 10 adım atıp ateş etmek de, opsiyonel.
http://www.google.com.tr/...a&meta=cr%3DcountryTR
yaz günü hiç çekilmeyecek olan regl dönemi öncesi habercisi. sonra da yok sinirli oluyormuşlar, yok ağlıyormuşlar, yok zırlıyormuşlar. ya ben lan neyse bir şey demiyorum.
ilaçları çok çeşitlidir. bohem kızlar için;

-kedi
-lost
-battaniye
-çikolata
-şarap
-entel sevgili
-romantik fransız filmi
-kupada kahve
-kırmızı ojeli ayak parmakları

böyle gider bu da kısa kesmek istedim "kırmızı ojeli ayak parmakları" dedikten sonra.
şu anda feci şekilde ağızıma sıçan sendrom. sıkıntı, isteksizlik, yorgunluk en belirgin özelliğidir. regl dönemiyle beraber kendililerin gitmesini umuyorum.
regl öncesi sendromudur kendileri, hatun kişiyi kendi haline bırakmalı, yok yalnız bırakmamalı ya da herneyse yanında da olsanız yalnızda bıraksanız yaranamayacağınız dönemdir.
sevgiliden ayrılma sebebidir. **
erkekler için de ömür törpüsüdür, hatta ilişki törpüsüdür.
baş ağrısı
mide bulantısı
uykusuzluk
"ama ben nutella istiyorum"haykırışları
"dünya beni anlamıyor"
"yöneticimi öldürsem yargı bunu hafifletici neden sayar mı?"
"aa yine mi ya yine mi nasıl kayıyor bu zımbırtı anlamıyorum, temiz pijama altı kalmadı, bana seninkilerden birini ödünç verir misin? yıkarım sevgilim."
"sendromumu seveyim hamile değilim"
uzayıp giden uç nokta konuşmaları
ing. pms = pee a mess
pee a mess de sanırım çiş yapmak anlamına geliyor.
yeah you pms like a bitch de tıpkı bir kaltak gibi işiyorsun oluyor.
yani ben öyle biliyorum, emin miyim? hayır.
(bkz: mad cow)
kadınların %70 inde görülen ancak sadece %5 inde bu teşhisin konulabildiği sendromun kısaltmasıdır. uzun adı premenstural sendromdur. mensturasyon öncesi 7-10 günlük dönemde kadınlarda görülen bir çeşit hormonal dengesizlikten ileri gelir. bu dönemlerde eğer mümkünse uzak durulmalıdır.
the big bang theory'de leonard, raj, leslie ve howard'ın fizik bowlingde seçtiği grup adı. yanlış anlaşılmalara yol açmıştır. buna rağmen howard t-shirtin arkasına "we can go all night!" yazdırmıştır.
(bkz: kaçarak ayrılma sebebi)
and u pms like a bitch diyerekten sevgili k.perry nin hot'n cold sarkısının bi bölümünde gecen kelimecik.
--the big bang theory spoiler--
leonard hofstadter ve takımının physics bowl'da seçtiği isimdir. birkaç yanlış anlaşılmaya neden olsa da, açılımı perpetual motion squad'dır.
--the big bang theory spoiler--
çok konuşan, bahaneler üreten, kendi kendini sinirleyip kızan hatun tipidir. uzak durulur. yoksa daha kötü olur.
browni intense bu gibi durumlarda çok işe yaramaktadır. Kanı durdurur mutluluk hormonu tavan yapar.
buluttan nem kapar, her halta ağlar, sinir küpü halinde dolaşır halde olunan dönem.
(bkz: pre match stress)
yav arkadaş buraya çok ağır şeyler yazmak istiyorum da yazamayacağım. insanın üzerinde kimyevi etkilerin çok ama çok büyük değişiklikler yarattığı muhakkak, Sonuçta hayatımızı yönlendiren kimya lakin bir erkek olarak anadan doğma sinirliyim, anadan doğma adrenalinim tavan yapmış, anadan doğma kadınların anlayamayacağı sorumluluklar alıp kendini harap etme yetim var, e uyku düzeni denen şey zaten yok günde ortalama 3-5 saat uyuyorum. ama bana çıkıp kimse kendimi kontrol edemiyorum bütün cinler tepemde saka yapmayın dostlarım bugun biraz var bende dedirtemiyor. Çünkü yaptığım mallıkların bir tarafımda patlayacağını biliyorum. Ama günümüz modern kadınlarında bu patlama olasılığı düşük olduğu için istedikleri gibi sömürebiliyorlar. Mesele ben sinirli olsam bir boş sözümde başka bir erkek veya erkek grubu sopalayabilir, hatta ve hatta öldürebilir.

Veya başka bir zaman, ne bileyim 3-4 gündür uykusuzum diyelim haliyle kafa bi milyon resmen leylayım en ufak bir duygu boşalmasında gözümden iki damla yaş gelse lüzumsuz yere o olay kadın tarafından binbir türlü anlaşılabilir zayıflık, düşkünlük veya aşırı sevgi vs vs.

Bu yüzden ben napıyorum dayak yememek için veya dayak atıp içeri girmemek için adam yaralamamak öldürmemek için veya acziyet gibi algılanacak duygusallıklar yapmamak için kendimi kontrol ediyorum.

Siz de az da olsa etmeye çalışın arkadaş. Dayak yemeyeceğiz, ağlamamız zaten normal, mıymıyımızı birileri çekmek zorunda diye insanda olması gereken en önemli yeti olan kendini kontrol yetisini yok etmeyin.

ek: şöyle zor böyle zor diyecek hatunlara da boş bir yolda giderken arkadaki bir arabanın kısa süreli dıt diye korna çalması yüzünden el frenini çekip arabadan inip tek kişi olarak üç kişiye karşı magandalık yaptıracak kadar bunaldığın, mallaştığın zaman oldu mu he? olmamıştır siz anca size değer verenlere kafa tutmasını bilirsiniz. diğerlerine karşı tavırlarınız genelde hep hayalidir.
sterilizasyon ambalaj malzemeleri üreten medikal şirketi
güncel Önemli Başlıklar