bugün

hollandalı dj jaydee'nin 1992 seneside ortaya çıkardığı, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük house klasiğidir. push the feeling on ile beraber, piyasaya çıkmasından beri 10 milyon adet remiksi yapılmış, hatta sample'ları bugün hala kimi şarkılara ve televizyonlardaki programların jeneriklerine hayat vermektedir.
yeni ve yüksek vaadli yazar (#21915266) ve (#21915289) kendisine kolay gelsin demek istiyorum .*
(bkz: köpekleri çok olan köyün insanları az olur)

gibi özlü bir sözü türk dil kurumuna hediye eden yazar. alsınlar eğitim kitaplarında, türkçe derslerinde felan kompozisyon başlığı olarak kullansınlar amk. *
kırtasiyeci olduğunu düşündüğüm yazar.
eski sevgililerimden birinin nefretine sahip olmasından mütevellit eski sevgililerimden biri olduğunu düşündüğüm, benden daha kısa boylu olması muhtemel hırslı yazar. * *
(#21958963) moral vermeyi bilmeyen yazar. yazık la bugün bari deme.
görsel
saygılar.

eski trollerin tahtım elden gidiyor diye korkup saldırdıkları yazar. halbu ki böyle bir durum söz konusu dahi olamaz. trol degil, ciddi manada akıllı bir yazarmdır keza.
saygılar kelimesi ile fenomen olmaya çalışan yazar.
hbbia yı örnek alıyor belki de o da olabilir.
(#21980628)
(bkz: reklam kokan hareketler bunlar)
(bkz: #22001102)

adam gay beyler kaçın...
olmuyor zorlama yazarı.
Fail troll.
olmamış yazardır. allah aşkına biri silksin şunu kendine getirsin.
nickindende anlasildigi gibi kendisi rüyalar ve hayaller dünyasında yaşayan bir yazar.
saygılar..

Kendisine 5 yıldızlı sahlep dükkanımı devren satmak istediğim yazar. Fiyatta anlaşırız, ihtiyacın büyük şimdi..!

Umarım cimri çıkmaz yarabbim.
adamin dibi. kasar bas muduru. anliyor durduramiyoruz.
saygılar..

sahlep işletmeciliğini düşünmedigimi ayan beyan ederim. ben içiciyim hemşerim, satıcı değil!
sahlebi icirten yazar. bol tarcinli. helal olsundur.
(bkz: lady blue/#22045716)

cinsel dürtülerini ve saplantılarını başka yazarlar üzerinden iddialaşmak üzerine gerçekleştirmeyi hedefleyen cinsel tercihi oturmamış yaşı küçük yazar. yanlışım varsa bütün sözlük bu yazarı s*ksin de rahatlasın.
göt olduğunu açık bir dille ifade ederek gönlümü kazanan yazar. akıllı olması temennilerim hep arka cebinde olsun. *
saygılar..

hepsinin degil de, bazı yazarların kendisine verdiği öğütleri göt cebinde taşıyacagını beyan eden yazar..
spoiler kullanımından bihaber yazar.
o biirrrr spoiler man.
saygılar..
efenim ben plastic dreams. sözlükte geçirdigimiz vakitler de umarım aramızda seviyeli ve sevimli bir dostluk oluşur. çok öptüm mersi..
mesaj kutumu bu tipler sikip veriştiriyor amk
Sözlükte yeni olduğunu duyuran yazar. Özel mesaj yolu ile duyuru yapma nickaltını coşturur.