bugün

gotlerını sıkeyım.
akp ye göre pamuk prenseslerdir.
şeyh sait'in torunlarının kurup desteklediği türkçe karşılığı kürdistan işçi partisi olan terör örgütü. tarih bize gösteriyor ki bu terör örgütü yakında aktivasyonunu yitirecek ve yerini ypg denen terör örgütüne bırakacak, asala'ya olduğu gibi.
bu gün at koşturuyorlar.

fakat dünya değişiyor. bakın fetullah ne hallerde. bir gün o uçarı orospu çocukluğunuzun hesabını güzel vereceksiniz.
her zaman yaptığı gibi çocukları hedef alan olmayan yüzüne sıçtığım vatansız haysiyetsiz puştlardır. içinde aile var dinlemeden araçları taramışlar.
https://www.youtube.com/w...TksM&feature=youtu.be

görüntüler kerkük medya ofisinden.
"Öcalan 2015’teki kongremize katılacak. " diyen faşist terör örgütü. acaba neye dayanarak diyor.

bu işte bir mit yeniği var.
(bkz: yapılan gizli anlaşma ve karşılığında alınanlar)
kandil dağ kadrosu "öcalan 2015’teki kongremize katılacak" şeklinde bir açıklamada bulundu. bu hükümetle, bu gidişatla hiç de zor olmayandır. en kısa sürede ev hapsine geçirirler apoyu.

yöntem belli değil mi;

-ev hapsine geçicem
+hyr
-askerlerini öldürürüm, çözüm süreci burda biter
+tm
-tşk
+öd.
Kürtleri lekeleyen ancak içinde maalesef Türklerin de bulunduğu yıllardır ülkemize baş belası olan terör örgütüdür.
''çözüm süreci'' adı altında başımıza çıkardığımız terör örgütü. (bkz: orospu çocuğu)
çözüm süreci ile adı eskisi kadar gündeme gelmeyen kanlı terör örgütüdür.
Devlet kurmak için ABD nin ayağını yalayan halkın örgütüdür.
amaçsız, maşalıktan başka bir bok yapmayan orospu evlatlarını barındıran.
istenilirse bitirilebilir.
ama taviz vermekle ülkeyi bölmek isteyenlerin yürüttüğü çabalarla hayattadır.

abd pkk akp üçlüsü.
bu şerefsizlerin şehir yapılanması, polisimize, askerimize, devlet dairelerimize saldırılarını giderek artırıyor.

çözüm süreci kılıfından genişleyen hakimiyet alanlarında at koşturmaya başlamışlar.

ey devlet büyükleri. madem bunlar oluyor, polisine, askerine neden emir vermiyorsan, emir vermiyorsan neden geri çekmiyorsun.pisi pisine ölmelerini hangi kalp kabul ediyor.ne istedikleri gibi operasyon yapabiliyorlar, ne de görev yerlerini bırakabiliyorlar. kapana kısılmış gibiler.

lanet olsun.
dhkp-c yi pkk nin şehir yapılanması zanneden bir tek amcam değilmiş, varmış böyle mallar.

girin iki wikipedi falan okuyun yahu, aşırı cehalet yani bu da. yazık.

tanım: kürdistan işçi partisi.
sözde özgür kisvesi altında emperyal güçlerin lehine çalışan bölücü terör örgütü.
http://www.insanbu.com/a_haber.php?nosu=1172
bir gerilla hareketidir. 80 darbesi sonrası diyarbakır cezaevinde görülen işkenceler sonrası esas hareket alanını kazanmıştır. 1980 öncesi dönemde var olan kürt hareketlerinin dışında bir siyaset izler. kürdistan'ın sömürge olduğunu dile getirerek şiddeti araçsal olmaktan çıkarır. ismail beşikçi'nin bu konuda güzel çalışmaları vardır. ilk başlardaki marksist-leninist politikalarını biraz da sovyet blokunun çöküşüyle ve dünya siyasetinde artık sosyalizme pek prim verilmemesiyle beraber 90'ların başlarında bırakır. hep bir neden olarak görülen hareket esasta 70'lerin başlarında hareketlenmeye başlayan kuk, ala rizgari, kawa gibi hareketlerin form değiştirmiş hali olarak ortaya çıkar. ilk eğitim ve eylem yerlerinden birisi filistin'dir. 90'ların sonlarından itibaren türk soluyla büyük oranda ayrışmaya başlar. daha demokratik bir siyaset izlemeye başlar. hadep, dehap, dtp, bdp, hdp sırasıyla silahlı kanadın 90'lardan sonra legal alandaki siyasetinin izdüşümüdür.
30 bin 576 kişi öldü

terör nedeniyle son 30 yılda 7 bin 918 kamu görevlisini şehit oldu.

1984-2012 yılları arasında ölü olarak ele geçirilen pkk lı sayısı 22 bin 101

1984-2012 yılları arasında ölü olarak ele geçirilen pkk’lı sayısı 22 bin 101 (hoşuma gitti 2 defa yazdım o yüzden)

pkk’nın iç infazlarının sayısı ise bilinmiyor

386 bin 360 kişi göç etti

http://www.radikal.com.tr...su_35_bin_576_olu-1118893
(#26351397)
bir örgüt.

adamlar medeniyet görmemiş. bu örgüt ve örgüt yanlıları cidden dağ adamları.

bu gün abd, avrupa destekliler.yarın götlerindeki donları da avrupa ellerinden alınca, kimden bir tabak çorba isteyecekler. anlayın lan şunu. sizin dostunuz bu ülke olabilir.

ezildiniz, hor görüldünüz, öldürüldünüz. kim fedakarlıklarda bulunmadı bu ülkede. kaçak kullandığınız elektriğin faturasını ödüyorum lan ben amın feryadı.
yalnızca dağ ile sınırlı kalsa daha az tehlikeli olacak olan terör örgütü. ama maalesef bu adamlar her yerdeler, bunu da 6-7 sene önce lisedeyken edindiğim bir tecrübe sayesinde biliyorum.

yaşadığım yer sanata ve sanat yapmaya hiç açık bir yer değil. ancak ben oldum olası tiyatro yapmak istiyordum ve arkadaşlarımla bir dernekte tiyatro dersi verildiğini, başarılı olunması halinde oyun çıkarılacağını öğrendik. derneğe gittik, her şey güllük gülistanlık. üniversite öğrencisi ve mezunu gençler ders veriyor, arkadaş ortamı sohbet muhabbet falan. görünürde solcu çocuklar işte duvarda nazım hikmet şiirleri falan var. liseli olduğumuz için çok sık olmasa da zaman zaman eyleme çağırıyorlar.

gel zaman git zaman, yaklaşık iki sene sonra nevruz zamanı iyice foyaları çıktı ortaya. bizzat kendi ağızlarıyla "biz pekekeyi destekliyoruz, biliyorsun" dediler. ulan nerden bileyim, gayet normal insanlardı onlar. komşunuz olsa gürültü yapmadıkları için memnun, aklı başında insanlar olarak tanımladınız.

fakat bu insanlar işte zihninizde "dağda çatışan terörist" imgesinden daha tehlikeli.
çünkü bunlardan birisi tiyatrocu.
birisi ilkokulda sınıf öğretmeni.
birisi üniversitede araştırma görevlisi.

umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.
Ortadoğu yaşanan her boka balıklama atlarsa daha ışid gibi örgütlerden çok tokat yerler.
En fazla 15 sene veriyorum 15 sene sonra biteceğini düşünüyorum.
(bkz: kullanılma hissiyatı)