bugün

türkiye cumhuriyeti için ölmüştür ve bu milletin gözünde her şehit ile aynı derecede saygı görür.

başlatmayın dininize imanınıza.

edit: başlık başa
müslüman namaz kılmasa da müslümandır . namaz kendisinin bileceği iştir.

o şehid sayesinde bugun bu ülkede insanlar yaşamakta ibadet edip camiye gitmektedir.

kimse kimsenin allahı değildir. had bilinedir.
diğer şehit olan askerlerle aynıdır. aynı mertebededir.
diğer şehitlerimizden farkı olmayan; türkiye cumhuriyeti şehitidir.
belki son nefesinde salavat getirdi ve müslüman oldu, hem olmasa bile kimin ne mertebeye eriştiğine sen mi karar vericeksin? sen peygamber misin? cebrail misin? evet arkadaşım git yobaz propagandanı iran'da yap denebilecek bir başlıktır.
pkk kalleşliğine kurban verdiğimiz 8 şehidimizde bu vatanın şerefli çocuklarıydı ve aynı şerefle milletin bağrına defnedildi. beni ve çocuğumu korumak için görev yaparken ölen her vatan evladına sunni müslüman ve türk yüreğim, hiçbir ayrım yapmaksızın kucak açmıştır va açacaktır. kendini bilen her vatan evladının aynı açık gönüllülükle, vatanının şerefli evlatlarına bağrını açabilmesi gerekir. yedi göbek türk olupda yurt dışına kaçan vurdumduymazlar varken bu vatan evladına zorla götürülmüş, istemeden şehit olmuş falan demek kimsenin haddi değildir. kendinize gelin.
pkk çatışmasında ölen suryani asıllı turk askeri değil pkk çatışmasında ölen süryani türk askeridir. o "asıllı" kelimesini alıp kırpıp yıldız yapacağım. insanların başka milletlere tabi olmasını bir türlü anlayamayan kafaların ürünü olan "bilmemne asıllı", "bilmemne kökenli" tamlamalarından tiksiniyorum.
türk askeridir. canını vermiştir. şehittir. başlığın sahibinin, bu kişinin kılı bile olamayacağı kesindir*
ardından yapılan tanımlamalarda bile ayrımcılığa uğramış askerdir.
(bkz: hristiyanları yarı-vatandaş saymak)
(bkz: süryani asıllı)

mesela neden şunları duymuyoruz:
(bkz: gürcü asıllı türk askeri)
(bkz: laz asıllı türk askeri)
(bkz: çerkes asıllı türk askeri)
(bkz: arap asıllı türk askeri)
(bkz: bulgar asıllı türk askeri)
(bkz: azeri asıllı türk askeri)

onlar 'bizden' ama hristiyanlar asla tam olarak 'bizden' olamaz, ölürken bile...
--spoiler--
Kendisine sehit diyen herkes de gavurdur.
--spoiler--
sen şimdi bize gavur diyerek günaha girmediğini mi sanıyorsun. bence bu senin kurduğun cümle seni epeyce bir pişman edecek biz Allah'ın takdir edebileceği bir husus için kendi duygularımızla inancımızla onlara şehit diyebiliriz ki kötü bir şey değildir bu
ama sen temennimiz ve düşüncemiz nedeniyle bizlere gavur diyebilme gafletinde bulunamazsın bunun hesabı ağır olur sözlükteki arkadaşlardan helallik iste bence..
dayanamıyorum.

emrullah al bunu alamazmısın sen ne biçim delikanlısın
mavi marmara'da ölenler şehit olurken bu gairbanın şehit olmaması durumudur.

cidden siz müslümansanız ben değilim!
vatanını, alçakça saldırılara karşı savunan onurlu bir adam. peki şehit mi ? tabii ki hayır. önce "şehit" kime denir onu öğrenip sonra yazın.
(bkz: allah adına konuşan şirke saplanmış ibne)
şehidimizdir. devlet zoruyla skere gittiğini nereden biliyorsun diye sorarlar adama. yakın arkadaşı sanki.

askerde ölen her vatandaşımız bizim sevgili şehidimizdir. aynı derecede önemlidir.
Şehitlik makamı dine özgüdür fakat Kimin şehit olup olmayacağına yada kimin allaha inanıp inanmayacağınıza eğer allah ın varlığını kabul ediyorsanız siz asla karar veremessiniz.Bir yargıya varamassınız.
babam öztürk annem süryani.eğer allah dyorsa ki dinin farklı olduğu için öteki tarafta gözümde değerin düşük , neden kuranda diğer kitapları tanıyor.konu inanıp inanmamak değil. doğruluk adı altında insanların manevi saydığı değerlerin arkasına saklanarak * böyle konuşmak , faşizanlığın vardığı son noktadır ham sofular.
Allah rahmet eylesin.
böyle durumda bile ''türk milleti asildir,iyidir,diğer milletler puşttur'' gibi martavalları okuyan kişiler varsa onlara allah'tan akıl fikir vermesini diliyorum.