bugün

yaklaşık 25 yıldır bu vatanın askerlerini, çocuklarını, bebeklerini, insanlarını katleden şerefsizlerin bir araya toplanarak oluşturduğu örgüte destek veren ve bu örgütü öven kişilerin deşifre edilmesi için başlatılmış kampanyadır. şerefsizlik yapmanın alemi yok. hele ki propaganda yapmanın hiç alemi yok. adam gibi siktirip gidin dağa mı çıkıyorsunuz, imralıya mı giriyorsunuz ne bok yiyorsanız yiyin. yeter ki bu vatan'ın evlatlarını iyice gaza getirip, kaos oluşturmayın. şimdi diyeceksiniz burası sözlük kim ne yazıyorsa yazsın. öyle değil, hepimiz fişleniyoruz haberiniz yok. herkes elbet bir kere siyasi görüşünü yazmıştır bu sözlüğe.

pek pezevenk ve şerefsiz pkklı ibneler ; siktirip gidin. dağa falan çıkın. propaganda yapıp adamın asabını bozmayın. he, ben siktirip gitmiyorum yazmaya devam edeceğim dersen ; bu vatanı seven kişiler olarak biz buradayız. gerek bedensel gerekse hukuksal mücadele ile size köstek olacağız. yatın kalkın hapşurun ki, bedensel mücadelemize denk gelmeyin.

edit : aha bi' eksi. çık söyle lan delikanlı gibi.

edittiğimin edittirdikleri : seovi de olmuşsunuz lan. sizin ideolojinizi sikeyim.
yüzlerini kapatma, pusu ve arkadan vurma anlayışlarına ters olduğu için hiçbir pkk yandaşının katılmayacağı kampanydır.
aynı zamanda "demohrassi ve barrış" demeyi de öğrensinler kampanyasıdır.
güzel önermedir ancak pkk yandaşları pkk militanları gibi korkak köpeklerden oluşuyordur. dolayısıyla pkk'yı desteklediğini söyleme cesareti bu köpeklerde bulunmaz.
gereksiz bir kampanya. bok böceği kadar değerleri yokken adam yerine koyup herhangi bir oluşumun (!) içine dahil edilmeleri yersiz. size de saçma gelmedi mi?
kimin ne mal olduğu anlaşılacak kampanyadır. ancak kimsenin "ben şuyum" diye de ortaya çıkmayacağı bellidir. çünkü bu tür insan olmaktan yoksun mahlukatlar, hep kapalı odalar arkasında yaşayıp, dağda bayırda otlandıkları için, insan içine çıkmayı pek sevmezler. yani anlayacağınız, kaçarlar. kaçmalarının tek sebebi ise, kalleşçe sırttan vurmaktır.
25 yıldır doğuda ne olup bitiyor bilenler çıksın önce hele bakim.. sonucu değil süreci konuşalım hele..süreçten sonra sonuç elbette diyalektiğin doğası gereği tartışılacaktır..

zerre bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak, işte türk halkının doğu sorununda içinde bulunduğu durum budur.

(bkz: jitem)

(bkz: diyarbakır 5 nolu)

(bkz: eşref bitlis)*
(bkz: yeşil)

ve katliamlar..

falan...

filan...
gereksiz bir istektir. zaten sempatizanlar, teröristler, pkk liler avazı çıktığı kadar bağırıyor.
bebek katili söylemleri arasında kalan pkk, hala nasıl bu kadar destek alabiliyor dedirten saçma başlık altı yazılarıdır.

haa doğru korkudan böyle yapıyorlar, o zaman adama sorarlar be salakoğlusalak doğudaki adam korkuyor, batıdakidemi korkuyor, pkk batıdaki tipleri korkutacak kadar güçlüyse sen bu başlık altı yorumları yapamazdın derler.

notçuk: aihm eski türk yargıcı rıza türmen, artık daha fazla türkiye'yi savunamayacağını söyleyip istifa etmiştir, dile kolay yakılan yıkılan 3000 köy, göç ettirilen milyonlar, jitem tarafından katledilen insanlar varken neyi savunacaksın. işlem çok basittir yapılan bir sürü pislik önce pkk üstüne atılır(7 gencin tsk mayınında ölmesi)sonra suçüstü yakalanınca soruşturuyoruz derler, benim yurdum safları pkklılara ölüm diye bağırır, ama tsk aradan sıyrılıp yeni silah sözleşmeleri yapmaya başlamıştır. ama doğru hepinizin babası çalışıyor, sizde bu baba varken daha çok sözleşme imzalanmaya devam edilir, vatan sağolsun(devam edin)