bugün

helal para kazanmak için kan ter içinde 7 kat çıkıp senin gibi insanlara tepeden bakan varlıklara hizmet etmeye çalışan insandır. o aşağıladığın kişi sayesinde senin ve o 2 kız ve 1 erkek arkadaşının karnı doyuyor. allah sen ve senin gibileri ıslah etsin.

belki asansör bozuktu da binemedi o aşağıladığın servis elemanı.

edit: bu mübarek günde sövecem şimdi nasıl bir insansın be kardeş sen kürtmüş yaklıştıkça koku artıyormuş eldiven takmışsın falan filan diye yapmadığın şeyleri burda yapmış gibi yazarak kendini tatmin etme yoluna gitmişsin. üzüldüm haline sövmekten vazgeçtim.

not: kürt falan değilim sonuna kadar türküm.
Ekmeğinin peşinde olan servis elemanıdır.
Promosyonunu bulamaya bilirsiniz.
pizzayı bölerek getirir.
"Asansör bize bakmöööörr" demesi muhtemeldir.
pizzayı böldükleri kısımda çalışması daha makbuldür.
pezza getirmişem zozik hele. toominozdır ha.
her servis elemanı gibi bir emekçidir.
iyi geçinmen gereken kişidir, aman ha mayonezli gelir pizzan veya ekstra wasabili.
"Yemeğini getirenlere iyi davran" der ulu kimmeryalılar.
cidden şu ırkcı söylemlerden sıkıldım.
Bu platformda ne kadar bu saçmalik devam edecek acaba merak içerisindeyim..
Dipnot:Benimde etnik kökenim Kürt'tüm..
böyle aşağılık yazarların aşağılık entryleri için bir yaptırım bekliyorum ama nerdee ...
(bkz: Pizza cudi)
Dağ esintili oda parfümü demiş bi de. Haspam. Zaten Kürtler buram buram dağ kokar, ne gerek vardı ekstra masrafa...
pizzanızı dilimlere böleyim mi diye soru sorması muhtemel elemandır.
biz yemedik yallah inci sözlüğe denilesi yazar. donuzlanmayı hak ediyor.

söylediklerinin doğru olma ihtimali olmamasına rağmen olsa bile rezilliğini bir başarı gibi anlatmış bir de. üstelik utanmadan...

bir inci sözlük yazarının uydurma hikayesidir.
kıçını kaldırıp pizzasını kendi almaya üşenen tiplerin kuryenin ırkına kafayı takmasıdır.
milletleri kafatasına göre ayıranlar vardı. Milletleri renklerine göre ayıranlar vardı. Milletleri dinlerine göre ayıran vardı. Milletleri mezheplerine göre ayıranlar vardı. milletleri tarikatlarına göre ayıran vardı. şimdi bir de milletleri kokularına göre ayıranlar var!!
Türk Kokusu...
Kürt Kokusu...
Çerkez Kokusu...
Alman Kokusu...
Kürt kim kürt bizim kardeşimiz teşhir etmek ayıptır.
Not: Kürt değilim ama hepimiz kardeşiz.
ekmeğinin peşindedir

Bununda ırkçılığı yapılmaz amk.
bak ben bunlardan korkarım.

zaten pizzacıya direk sorarım

motorcu kürt mü ?

bunların yolda gelirken pizzanın yarısını

lüpleten modelleri de var.

sakıncalı bir durum.

dikkatli olunması iktiza eder.
ne denmesi beklendiğini, neden etniste vurgusu yapıldığını anlamadığım başlıklardan biri. alınteriyle çalışan, kıt kanaat geçinen yurdum insanından biri işte.
ilk entireye ithafen > o pizzayı o personel elleriyle yaptı kardeşim geçmiş olsun.

burda domino's'u göz ucuyla biraz gözlemledim de herkes her işi yapıyor. aynı kişi hem pizza yapıyor hem siparişe gidiyor. planlı bir çalışma şekilleri yok.

edit: ulan beni niye eksilediniz. ben türk-kürt ayrımı yapmadım yapmam da... ırkçılık şu hayattaki en nefret ettiğim şeydir. özellikle belirttim başlığı açan kişiye ithafen yazdım. ona onun düşüncesiyle cevap verdim sadece.
Etnik kökene, dine, dile, renge vb. Her türlü normal ve özellikle kişinin seçemediği, onunla yaşaması zorunda olan özelliklere vurgu yapıldığında kıl oluyorum.
Tam olarak nasıl bir akıl yoksunu gerzek, insanları bu tür şeylere ayırıp öyle yargılıyor anlayamıyorum. Düşünce yapıma aşırı ters.