bugün

bir pizzacı. degisik yerlerde subesi mevcut. atasehir subesi, ozellikle yeditepe universite ogrencilerinin gec vakitte aclıktan kıvranmalarına karsı oldukca etkili cozum getirmiştir. pizzaları da iyidir hani.
logosu direk chicago bulls'dan arak lakin pizzaları ve pizza sosları dehşetengiz pizzacı.

tavsiye edilen lezzetler:

(bkz: new jersey)
(bkz: ali baba)
saat 03.00 e kadar açık bir pizza üreticisi.

http://www.pizzabulls.com/

ayrıca her zaman ikinci pizza bedava kampanyasına sahip.
servisi hızlıdır. lezzeti ise ne çok iyidir, ne çok kötü. açı doyurur*. lakin "pizza dediğin böyle olmalı" dedirtmez insan.
[http://www.yemeksepeti.co...Brands.aspx?C=Pizza+Bulls] adresinden istanbul da ki restoranlarına ulaşabileceğiniz, enfes pizzalar yapan, domino's a rakip gördüğüm pizzacı zinciri.
tek rakibi kendi olan pizzacı. aşktır.
little caesars'dan sonra tercih edebileceginiz pizzacı.
fiyat olarak orantılıdır.verdiginiz paranın karşılıgını alırsınız.
servisi iyidir.
pizzanın yanında verdikleri sos bi işe yaramaz.( bozuk yogurt sanırım )
ali baba ve houston tadılmalıdır.

yıllar sonra gelen edit : efendim piyasadaki en makul pizzacı oldugu kanaatine vardım.
little ceasars'la olan ilişkim artık sona erdi. ( düşün be sezar senin sarımsaklı ekmeginden vazgeçtim )
servisi olsun, lezzeti olsun, fiyatı olsun 10 numara.( altunizade şubesi )
anadolu muazzam bir lezzet, heleki ince hamur olunca anında bitiyo.
yanında bide tavuk kanadı of ulan of.
bugün bana cia üzerinden mesaj atmış pizzacı.

--spoiler--
pzza bulls. bahcesehir ve esenkent acildi. hepsi bedava.. bir orta boy pizza alana ikinci pizza ve 1 lt. coca cola bedava...

gönderen numara: +44 7624 814795
--spoiler--

cia mi, fbi mi araştırmaktayım.

edit: numara ingiltere kaynaklı sanırım. ingiltere gizli servisi de olabilir. bi pizza için bu kadar zahmete gireceklerini bilsem daha fazla sipariş verirdim.
piyasada türk damak yapısına en uygun pizzacı kendileridir. şiddetle tavsiye edilir.
pizza piyasası için: pizza bulls ve diğerleri...

bu kadar.
Gece 3'e kadar açık olmaları iyi bir yönleri. Ayrıca amblemlerini Chicago Bulls'tan almışlar.
amblemleri, chicago bulls ambleminden daha güzeldir.
11.38'de verdiğim sipariş 10 dakika önce geldi hızları iyi.. pizza geldiğinde ne çok sıcak nede çok soğuktu tam kıvamında getirdi canını yediklerim..

pizzasıda çok çok iyiydi.. afiyet olsun bana..
şu piyasada ne kadar çöp firma varsa pizza hut'ıydı, dominos'uydu, pizza pizza'sıydı, bu pizza buls alayına geçire geçire en ön sıraya geçer. sadece birazcık daha adam akıllı reklam yapmaya ihtiyaçları var. lezzetleri ve müşteri hizmetleri muhabbetleri kısmında puanları tamdır.
gazetemizde ramazan ilanı bulunan pizzacı.
pizzaları çok lezzetli olan mekan.

sanırım, bunun sebebi; pizzaları elektronik fırınlarda değil de, taş fırın ateşinde yapmaları.

ayrıca o yoğurtlu soslarına diyecek sözüm yok. normalde kenar sosudur ama ben direk pizzayı banarak yiyorum.
pizza tarihinde çığır açabilecek derecede kaliteli pizza yapar.
buna güzel diyen pizzacıları (bkz: miss pizza) ya davet ediyorum
bu saatte servis yaparak beni mutlu eden pizzacı hedesi, new york pizzası da çok acıymış ya la.
little caesars varken kesinlikle yanından bile geçmeyiniz. tek kelimeyle rezalet pizza yapan (Ümraniye/Çakmak şubesi) pizzacı.
aşırı hızlı pizzacı. pizzalarının lezzeti hakkında söylenebilecekler söylenmiş zaten ama ben cheese bread adlı ürüne odaklanmak istiyorum. bildiğimiz peynirli ekmek adından da anlaşılabileceği gibi. aşırı yağlı bir ürün ama tadı mükemmel. yanında getirdikleri sos ile muhteşem gidiyor denemenizi öneririm. bu cheese bread 1.81 boy 58 kilo olup, yıllardır kilo almak istemesine rağmen alamayan bu bünyeyi 3 haftada 64 kiloya çıkarabilmiştir. tabi bu olay ben ankara'ya dönünce, ankara'da pizza bulls olmaması sebebiyle devam etmemiştir. şimdi yine siparişimi verdim, afiyet olsun.
Bulls'un aynı zamanda taşşak olduğunu bilse böyle bir isim alırlar mıydı merak edilen pizzacı. Pizzadan çok lahmacunvari bi şey yapıyorlar ama evet çok hızlılar.
2 adet cheese bread'i, şubelerinin 2 sokak üstündeki adrese 1 saat 15 dakikada getirerek, bir daha kendilerinden hiç bir şekilde alışveriş yapmayacağımı kesinleştirdiler.

bahane olarak sundukları ''çok yoğunuz''u çarşamba'yı perşembeye bağlayan gecenin 01:00'inde söylemeleri ise nereden baksan yalan.

olur da bir cumartesi gecesi sipariş verirseniz ilk 2 saati unutun.
Yaklaşık 5 ay kadar önce evimin bulunduğu binanın altına açılan pizzacıdır. Bu sayede deneme fırsatımız oldu kendisini. Ya namussuzlar çok güzel pizza yapıyolar. Bunlar açılmadan önce 3 ayda 15 kilo vermiştim. Bunlar açıldı açılalı 5 ay da 18 kilo aldım aq. Kapatın lan geri !

Neyse artık almıyom gerçi ama denetin gençler. Güzel pizza yapıyolar.
varoş görünümlü pizzacı. pidedir o gençler.