bugün

En asil duyguların kızıdır.

Tutumlu kızdır. Paranın zor kazanıldığını bilir. Bol keseden harcayan kezbanlara benzemez. Çok iyi bir ana olur o kızdan. O kızı sevmeyen ölsün. Üzenin de allah belasını versin. Neyse sakinim. *
Dışarda bi suya niye 1 lira veriyim ki evde beleş.
benimdir. daha az para harcamak için yapıyorum.
tutarlı olduğu kadar, mütevazi bir yapısı olduğunu da gösteren kızdır. yani bilmiyoruz tabii ama insanın aklına hemen geliyor ister istemez, bu tarz düşünen kız, dışarıda çokta lezzetli olmayıp, tonca hesap ödenecek yemeğe de karşı olur. iyidir yani.
Erkek olarak ve üniversiteli olarak yaptığımdır. Her seferinde 75 kuruş vermek yerine o paraları toplayıp kitap dvd alıyorum. Çok karlı rahat olun ve siz de deneyin derim.
geçmişinde starbucks bardağına su doldurup gezmişliği de vardır.

görsel
Allahın suyuna niye 50 kuruş veriyim evde buz gibi suyum varken diyodur içinden .
Akilli kizdir. tutumlu, görgülü parasinin kiymetini bilen, evlenilecek kizdir.
akıllı kadındır. parasını nereye harcayacağını iyi bilir.
oha ya evden su götürüyor diye evlenilir diyorsanız beni arşül alaya çıkarmanız lazım abi. o kadar mı kötü durumda şimdiki kızlar ya
Gayet zeki kızdır. Çünkü 75 kuruşa içtiğin suyu 1,5 liraya işettiriyorlar insanı. Bence evlenilesi kızdır, alkışlar kendilerine
Gideceği yerde su olmayan kız da olabilir.
Ben pet şişe yerine tupperware kullanıyorum pasta çörek günlerinden aldığım. Dışarıda neden 1TL vereyim ? Hesaplı olmak lüzumlu bu devirde....
her yerde aradığı marka suyu bulamadığından evinden taşıyan kızdır.
edit: kezban değilim, öğrenci değilim, starbucks'a hiç gitmedim.
Ben abartıp boş şişeyi de eve geri getiriyordum ki ertesi güne tekrar kullanayım.