bugün

kadınlara saygısızdır. Hayvanlara saygısızdır. Eşcinsellere saygısızdır. Ateistlere saygısızdır. Ama saygı bekler. Her şeye rağmen saygı görür çünkü dünyanın tanrısıdır. Uydurduğu dinlerden ekmek yer. Yetinmez, savaş çıkarır. Topraklar alır. Yetinmez, topraklarından hayvanları çıkarır, zehirler, öldürür.

Bazen aşık olduğunu sanar, reddedilirse ya öldürür ya da tecavüz eder. Namus diye bir kavram icat eder. Kadınlığını yaşamak isteyene namussuz deyip toplumdan dışlatır. Kendi ise özgürdür. Her kadınla olabilir, yetmezse ördek, yetmezse damacanadır.

bunlara rağmen nefret edeni azdır. Çünkü cesur kadın azdır. Yine bunların uydurduğu dinlere ve kültüre göre kadın erkeğe muhtaçtır çünkü. Sonuna kadar durumu kullanır, sonuna kadar şeytanidir ama bir de kadını şeytan görür. Tartışılmaz, ölmez, son bulmaz bir türdür erkek.
Asya ve ya afrika da yetişmiş herhangi bir milletin erkeğidir. Kadın erkeğin tek farkının o küçücük organ ve biraz güç olduğunu kabul etmek istemez. Gururludur.
Benimdir. "Mikerim", "Mokarım" dediğimde lafta kalmıyor, icraate geçirebiliyorum.
Erkekler iğdislik korkusu ile baslar hayata kizlarda olmayanin kendinden alinacagini sanir genital donemde de basari ile gecti ise artik dunyalar benim kompleksine girer. Kotu bir durumdur.
dünya kadar malı olacağına fındık kadar amı olması gerektiğini bilmeyen erkektir.

off tanıma bak çatırt etti! sözlük ortadan bölünecek şimdi*
(bkz: limonun çekirdeği sapsarı sapsarı kızlar buraların şapşalı şapşalı) kaç yaşındasınız siz bırakın bunları.
Biz paylaşımcı insanlarız. Yanlış önermedir. Asıl kadınlar dünya onların sanırlar, haklılar mı? Evet. Neden? Türkiye şartları...
yanlış açılan başlıktır işin aslı kızlar için söylenmiştir dünya kadar malın olacağına fındık kadar amın olsun diye.
valla öyle zanneden bir erkek görmedim ama varsa da yanlış yoldadır. Ben daha çok kadınlarla gördüm bunu, hepsini söylemiyorum ama hele ki okuduğum üniversitedekilerin alayı öyle. Hepsi gerizekalı, ezber yaparak geldikleri üniversitede profesör olacaklarını zannediyorlar. Zeka adına hiçbir şey yok. hele rahmetli özgecan'dan sonra iyice tozuttu bunlar. sürekli tramvaylarda yer bekler oldular, kaldırımda üstümüze gelir oldular. Geçen sakalımdan ötürü bir kız yanından geçerken terörist dedi bana. Ben o kıza bir şey desem suçlu yine ben olurum amk bu nasıl iş lan. Olm nefret ettirdiler dişilerden.
kadın erkek eşit değildir diyen akepelidir.
3.dünya ülkesinnin bağırından olan herhangibi bir barzo,keko,kıro erkektir.

bunun sorumlusu her türlü sövgüyü hakedecek ataerkilcik aileleri ve içine sıçılası gelenekleridir.
O penisi götten yiyince anlar gerçeği.
(bkz: Senin yok diye kıskanma)
Hadi oğlum göster amcana pipini ile başlayıp,yaptığı her it kopuklukta da sırtını sıvazlayan cahil bir ailede yetişmiştir.
Çok büyük ihtimalle çapkın olacak erkektir.
üstün erkek ırkının bir mensubudur. diğer cinsten kişileri kendine köle ve cariye olarak tutar, evet.