bugün

an itibariyle muhallebi kafada arzı- ı endam eden güzellik.
cinler uzaylı mı gibi kendine daha denk meselelere odaklanması gereken hanım kızımız. habertürk'ün sarışın, güzel kadınlara doğaüstü olaylar programı yaptırma geleneğinin ilk halkasıydı. diğeri için:

(bkz: cansu canan özgen)
güzel, güzel, güzel, güzel, çok çok güzel lan! şu kadına hissettiğim duyguyu hiç bir kızarkadaşıma karşı hissetmedim. oooooof pelin of!
Çoğu konuğuna saygısızlık yapan sunucu. Bir tek murat bardakçı’ya yapmadı yani. Ayrıca bazen “yia hocam” (hoşlandığı erkekten iltifat almış kızlar gibi söylüyordu) dediği profesörler de oluyordu. Ciddiyetsiz biri bence.
yaptığı programlarda yanlı tavır sergileyen kadındır. biraz da cahildir. yaptığı programlarda konuk ettiği çakma tarihçi ve felsefecilerden etkilenmiş onların ağzıyla konuşur olmuştur. o boktan programını toplasan 15 dakika izleyerek verdim bu kanıya.
iyice çomar oldu bu kadın. eskiden bilimsel konular vardı, şimdi ramazan programı gibi.
arkadaşa internet alemine hoşgeldin deyin lan..
"okumak cehaleti alır eşeklik baki kalır"

cübbeli hocanın sarı peruk takmış hali.
hayatımda çok fazla insan tanıdım, çok azı böylesine dik kafalı, sabit fikirli, bilimsellikten uzak ve saygısızdı.
o kadar okul okumuş bu kadının bu halleri gerçekten içimi acıttı.

karşıt olduğun bir fikre, hele de bir bilim adamının zikrettiğine, hem de konuğunun, "dini olarak değil bilimsel olarak budur" dediğine, "sen ne diyorsun, insanları yanıltma, kuran'da böyle yazıyor, doğrusu budur" diyemezsin. dersen de, konuğun senle , "o zaman cübbeli hocaya sor bunları" diyerek taşak geçer, ama sen bunu bile anlayamazsın.

gece gece sinirlerimi hoplatan kadın.
şuan (bkz: murat bardakçı) yı kanser etmiş kadındır. bilmiyorsan sus, soracaksan üslup ile sor.
her sabah okula gitmeden önce haberleri izleme sebebimdi lise yıllarımda. emeği vardır üzerimde.
bu kadına "zeki" diyenler var bu sözlükte. hem de bir kişi değil, iki kişi değil.

daha önce şöyle bir entry girmiş idim: (bkz: pelin çift/#38313421)

murat bardakçının katıldığı programdan dolayı uzun zaman sonra tekrar izleyeyim bu kadının programını dedim.
aman allah'ım!

düşündüğümden de kötü! işinde gittikçe daha da kötüleşmiş. bu kadın adına utanmaktan ve üzülmekten programı izleyemedim.

programın "lozan"lı kısımlarında çıkardığı sesler ve yüz ifadesi...

"hıaaaa, heeeeeaaa" (bu sırada suratta bilmiş bir ifade vardır)

resmen trt adına üzüldüm. herhalde murat bardakçı'nın son yıllarda yaptığı hükumet lehine açıklamalardan sonra bu adamı cumhuriyete gömer, osmanlıyı göğe çıkartır diye yayına çıkardılar, ama olmadı be. istediğiniz cevapları vermedi konuğunuz.

siz yine nuh-ceptelefonu ayarındaki adamları çıkarmaya devam edin iyisi mi. onlar daha garanti istediğiniz cevapları verme konusunda.
world of warcraft a başlama sebebim. ne alaka dediğinizi duyar gibiyim. bir ashenvale dedi, içimde bir şeyler kıpırdanmaya başladı valla.

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=LLwGivIfAn4
--spoiler--

kendi için kısa bir şiir yazdım, burdan paylaşmak istiyorum.

pet olarak al beni
hellfire peninsula'ya uçur beni
pit lord un önüne at beni
yine de severim seni.
http://inciswf.com/pelincift.swf

bu swf ile kendisine birkez daha hayran olduğum kadın sunucudur.
iktidarın maşası kanalların beyin uyuşturan hurafesi bol programların sunucusu. Yani pislik akıtan düzenin suyunun suyu. Modern görünümlü gerici; doğan görünümlü şahin bile değil. arada sözlükte falan gündem olunca yine ne yapmış bunlar diye bakıyorum. Son macerası murat bardakçı ile olmuş ama bu sefer duvara fena toslamış. geçmiş olsun diyorum kendisine. Yalnız evlilik programı sunacak kumaş var hakkını yemeyelim. o mecraya yönlenmesini salık veririm.
rezildir.

tek kelimeyle rezil olmuştur. haftalarca aman osmanlı canım osmanlıcı çomarlardan hayali tarih dinlemekten beyni sulanmış. hilafeti bir halt sanmış, kocaaa osmanlı hilafeti diye böbürlenecekken aniden hilafet bir bok değildi gerçeğiyle tanışınca kalıyor öyle.

yazık yani. gerçekten yazık.

çomarlardan sürekli ingilizler hilafet kalksın istedi goygoyuna o kadar kaptırmış ki bir türlü kabullenemiyor.

hepimizin parasıyla geçinen trt ne hallere düşmüş...