bugün

ulu önder mustafa kemal atatürk'ün askeridir. sözlükte onun gibilerin de olduğunu bilmek güzel.
çok zor bir anımda özel mesaj yoluyla teselli ve iyi dileklerini çok güzel bir şekilde ileten yazar. iyi ki var efenim kendisi. sağolsun.
nick'inin ilk iki kelimesinin denizde ulaşılacak son nokta oldugunu tahmin etmekteyim lakin kalan sonsurcharge ne anlama gelmekte hala anlayamadım.
(bkz: açıklama bekliyoruz)
atatürkçü, cumhuriyet askeri, doğru dürüst insan. nitelikli, doyurucu yazıları var. yobazsavar.
sözlüğün atatürk'e ve destekçilerine, türk askerine hakaret eden insanlarla dolmasına tepki göstererek artık sözlükte eskisi kadar zaman harcamamaya karar vermiş yazar dostum.
bana ilk hoşgeldin diyen nesildaş ve de çağdaş yazar.
çaylakları unutmayan kibar, nezih, görgülü yazar.
Sürekli dertleşilecek, akıl danışılacak, şeker mi şeker şu anda ortak bi paydada birleştiğimiz tatlım yazar . Bir insanın tanıdığı insana bile etmeyeceği kadar yardımcı olup bana sürekli çene yoran bıkmadan usanmadan sorularıma cevap veren pamuk şekerim.
agresif kişi(dir)liktir, hızını alamayan, saldırgan üslubunu koruyan yazar(dır).
ne zamandır konuşamadığım, sohbetini çok özlediğim ve bu kadar yakın olmamıza rağmen hala bir kahve içemediğim ablamdır.
korkuyorum efenim.
ablacım sen niye beş gündür yazmıyorsun?
forma başa bela mı oldu hakikaten de?*
özlenilen yazardır. gelsin de iki kelam sohbet edelim kendisiyle.
atamıza yapılan haksız eleştiriler karşısındaki duruşuyla, takdir ettiğim yazar. alkışlıyoruz.(#8003555)
bana laf atan, saygımdan dolayı kendisine beddua edemediğim yazar.
olsun yahu, ben seni böyle de seviyorum ablacım. *
(bkz: komşu)
artık canını sıkmaması gereken insan.
her şey oluruna varır diyorum kendisine, bakalım bana inanıo gönlünü ferah tutabilecek mi abların bir tanesi.*
selamlar ediyorum can.
özlediğim yazar. konuşmayı özledim kendisiyle.
yazılarını özlediğim yazardır.
bu yazarı ne kadar çok özledim anlatamam size.
bu yazarı hiç özlemedim çünkü tanımıyorum bile.
dünyanın en iyi sözlük yazarlarında ilk beşe oynar o derece süper bi yazar.
nick altına 4 kere özlediğim yazar yazmışın/m.

canını yirim. bir tanedir kendisi.
(bkz: tekrar hoşgeldin) diyerek yüzümde bir tebessüm peydahlayan sayın yazar.
tekrar hoşbulduk
(#12834485) beni nasıl da tanıyor.*
haklı, totemimi yapmıştım, tuttu da.*
çok rica ederse kendisi fenerbahçe maçları için de yapabilirim. ama düşünmem lazım.
duygu yüklü bir anda, teoman- bana öyle bakma dinleyip sütümü yudumlarken. salya sümük ağlama moduna geçmişken henüz, sabahın köründe gülme krizlerine girdiğimiz insan yavrusu.
(bkz: filiz sevişelim mi)
(bkz: burcucum çok güzel çıkmışsın)
(bkz: ağlama melis)
moral aromalı insan yavrusu. hemde en doğalından. sevin sevdirin bu insana kendinizi.
filiz sevişelim mi?
*
gece boyu kafa atma girişimlerinde bulunmuş, 3 kişi beni elinden zor almıştır. çok seviyor beni çok. en son kulağıma şu sevgi dolu sözleri fısıldayan yazar kişisi.

'lan deli misin ne boksun basıma serseri, daha once nasıl kullanıyordun(:'

arabanın kırık farını bantlamayı teklif eden dahi lydea kişisinin bibiği. ağlattı beni.
hep senin yüzünden hep! göz yaşları sel oldu oturma odasına yağmur botlarıyla girdik o derece *