bugün

gidip arkadaşlarıyla buluşup sosyal birşeyler yapmak varken sözlükte takılan mal zihniyettir.
Bu görüşü savunan kişinin de bu saatte burda olması ekstra ironidir. Ya da özeleştiridir.
bilgisayar başında olmak zorunda olan zihniyettir. kendi de farkındadır mallığının ama elinden bir şey gelmez zira nöbetçi falan olabilir.
mobilden giren kişilerin katılmadığı zihniyettir.
zamanı nasıl geçireceğimizi de artık trollere soracağız sanırım.
Tek yanlız insan kimsesi olmayan bir varlık neden burdasın diye sorduğunda adıyamanda deniz vardıda bizmi gitmedik diyebilen enteresan bir kişilik.
kimsenin kimsenin fikirlerine hakaret etme hakkının olmadığını bilmeyen koca güruhtan bir kişinin daha çıkıp zırvalamasıdır. ulan biraz saygılı olun be, mal zihniyet deyince insanlar siktir olup dışarı mı gidecekler? nedir bu çekememezlik, saygısızlık, kendi fikrinizden başkasını elemine etme çabaları?
an itibariyle online 524 başlık sahibiyle beraber .
sozluge nerede olursan ol, mobil olarak telefondan baglanildigini bilmeyen tesbit sican yazar kisi soylemidir.
Mesela ben su anda hawaii adalarindayim ve bu entry'yi guneslenirken yaziyorum.

E be kardesim demezler mi sozlukte pazar gunu takilanlara mal diyen kisi bu basligi acinca sozlukte pazar gunu vakit geciren mal olmuyor mu?
(bkz: pazar günü sözlükte başlık açan mal zihniyet) ile eş değerdir. hiç arkadaşı olmayanlar için pazar gününün ne ayrıcalığı olabilir ki?
Dışarıda zaman geçirmesine rağmen mallığından bir şey kaybetmeyenlerin de olduğunu dikkate almayan düşüncedir ayrıca.
kontrpiyede kalmak denir buna. nisanda sınav var dersmi çalışsak yoksa sözlükdemi takılsak arada kaldım.
ha bide yarın okul var uykunun kıymetini bilmek isteyenler uyuması lazım bu saatlerde.
mal zihniyet değilde sosyal olmayan kişidir.
kurstan gelmiş kafa dağıtmaya çalışıyordur. mal deme. sensin o mal.
2 saat 26 dak.

oldu.

iki saatim boşuna mı gitti? hayır buradaki ortamdan aldığım zevki bir tek kahve ve sigaradan alıyorum o derece değerli benim için burası.

yani mal olan burada zaman geçiren yazar kardeşlerime mal diyendir.

(bkz: mal mal olalı böyle mallık yapmadı)
ankara soğuğunda aklına yapacak bişey gelmeyen zihniyettir.

dışarıda göt mü dondurayım amk.
ofistedir, çalışıyodur, abileri işleri ona emanet etmiştir.
avm'lerde beş parasız gezen tiplerden daha iyidir.
sokaklar boş insan kaynıyor.
sosyallik namına yerlere tükürüp, anıra anıra geziyorlar.
pür neşe yalan söylüyorlar.
embesil sevgilinin işi çıkması durumunda başka seçeneği olmayandır.
mobilden giren bir insan olarak şu an denizlide bir kaplıcadayım, gayet keyfim yerinde. dolayısıyla mallığın seviyesini bu şekilde ölçmek yanıltıcı olabilir. ama cidden ne yaptığımı anlamadım. lan pazar günü niye giriyim ki ben buraya. o zaman kapatayım...

şaka şaka kapatmadım (ehi ehi gülüşü)
3 saat 18 dakikadır mal'ım. ama başlığı açan da mal. bunu kabul etmesi lazım.