oldum olası ısınamağım renk. zevk renk işi.
çok güzel bir renk te ojedir. kesinlikle her kız bir kere de olsa bu ojeyi almıştır veya denemiştir.
Oje 755 ruj 558.
Ruju daha başarılı, Ben ojesinde narçiçeğini daha çok beğeniyorum.
Hayatmın en güzel rujlarını sayesinde kullandım, en son pastel 34 numaralı rujunu aldım, rengi çok tatlı tam anlamıyla bu mevsimlerin rengi, oje tercihim zaten pasteldi ama tercihim bundan sonra rujlarımda pastelden yana, fiyatı 18 tl gibi bi şeydi ben online olarak aldım, fiyat performans açısından herkese katııyorum mükemmel ürünleri olan marka.. (bkz: pastel ruj 534) (bkz: pastel nude)
Ben de far paletini aldım, renkler güzel. daha önce pastel kullanmamıştım. bu tarz ürünler tozutuyor ve kalıcı olmuyor. Ancak fiyatnın düşük olmasından dolayı denemek istedim ve memnun kaldım, Bazı renklerin paletteki rengi alması için birkaç kez üst üste uygulama gerekiyor açıkçası ama yine de renk palettekiyle hemen hemen aynı oluyor. Gçnlümde ve çantamda yerini aldı, güzel bir fiyat performans ürünü. (bkz: Pastel Nude Far Paleti)
Pastel serisinin neredeys her ürününü kullandım diyebilirim, ojelerini, rujlarını ve muhteşem tekli farlarını ilerleyen zamanlarda ise işi bi tık öteye taşıyıp nude paletiin aldım, cidden ihtiyaclarımın tam istediği durumda bir paşeti çok memnunum. Kullanalar bilir zaten n kadar başarılı olduğunu. (bkz: Pastel Nude Far Paleti)
Pastel'in Nude serisinin tekli farlarından aldım harika, doğal bir ton. Son bahar ve kış aylarında günlük kullanım için vazgeçilmezim oldu.
görsel (bkz: Pastel Profashion Nude Tekli Far 80 Sand)
sadece ojesi değil gecenlerde bi ürün aldım online olarak, bu likit allıklarından olanlardan gercekten bayıldım! aslında benefit'in gogotint'ini kullanıyorum sürekli ama fiaytı arttı, muadil olarak kullanmaya başladım. Sabah işe giderke sürdüm ve öğleni geçiyor hala hoş, minnoş kalbime giren bir ürün oldu. (bkz: Pastel Show Your Joy Lıquıd Allık) , (bkz: benefit gogotint)
fakir ama fakır ojesidir. pastel ney lan? mat oje varken..
beyler farkında mısınız bunlar hep sözlüğün gizli kalmış hatunları.

seçin seçin saldırın amk.
princess modeli esmer tenlerde neredeyse hiç belli olmayan oje serisi. mochasını deneyeceğim bir de.

Ayrıca memlekette china glaze bulduk da biz mi almadık? ben lafımı ortaya koyarım beğenen troll alır, beğenmeyen bırakır.
pastel nude iyidir hoştur güzel oje türüdür. 2 sene evveline kadar deli gibi oje süren bir insan idim. bir gün , aslında çok da gereksiz olduğunu farkettim. a kişisi yakışıklı bir a kişisi ben oje kullanmayı bıraktıktan sonra tanıştığım a kişisi, bir kız oje sürüyorsa güven eksikliği olabilir hem yakışmıyorda. tırnağına kadar boyuyor. çok saçma demişti. dedim gel anından öpicciiim. işte sonra kıyamayıp atmadığım ojelerimi attığım güne artık üzülmemeye başladım. haaa dediği tartışılır evet yani siyah rengi benim için bağımlılıktır ve gerçekten bir kıyafette ojeyle tamamlanır bazen. aşırıya kaçmadıkça oje kullanılır bence.

edit: bir siyah mat oje gibisi de yoktur . bu da bir gerçek.
varoş ojesi. o derece kalitesizdir ancak beyin fakiri olan kullanir. pastel ya pastel hala gülüyorum. ortalikta kullandiginizi söylemeyin saklayın bari.
Google amcaya pastel nude serisi yazarsanız anlayacaksınız ne demek istediğimi.
bu seri 35-40 yaslarindan önce sürülmemeli çok sıkıcı duruyor.
Kızların diss attığı oje. Kız olmama rağmen bilmediğim oje.
nude derken baskanim.
fakir kız ojesidir. pastel ne yahu ahahaha!
hayatımda en sevdiğim ojelerim hep nude ojelerim olmuştur ama güzel nude oje bulmak gerçekten cok zor işte pastelin bu serisi mükemmeel her ten rengine her ele yakışacak renkleri mevcut, buff ve blush renkleri favorilerim