entry'ler (26)

pastel nude

Google amcaya pastel nude serisi yazarsanız anlayacaksınız ne demek istediğimi.

pastel nude

hayatımda en sevdiğim ojelerim hep nude ojelerim olmuştur ama güzel nude oje bulmak gerçekten cok zor işte pastelin bu serisi mükemmeel her ten rengine her ele yakışacak renkleri mevcut, buff ve blush renkleri favorilerim

göğsü kılsız erkekler

bir kız olarak tüylü göğüsden kat be kat daha iyi olduğunu düşünüyorum. azıcık tüy de olabilir tabii ona da kabul.

yurt dışına gidince gelen dönmeme isteği

londra' dan dönerken hayata sövmüştüm, bir de gelip tekrar mal hayatıma dönünce iyice depresyona girdim valla.

marlon teixeira

bu insansa diğer erkekler ne dedirten modeldir kendisi. ilk fotoğrafını görünce ekrana bir saat bakmışlığım vardır.

fahriye evcen

ülkenin en güzel kadınları arasında yer alır bence. saçlar muhteşem, ten rengi muhteşem, fiziği de gayet yerinde, kaşlar muhteşem ötesi, dudakları muhteşem e daha ne olsun?

serenay sarıkaya mıymıylıgı

medcezir de özellikle sessiz veya romantik konuşmaya başladığı zaman kanal değiştiriyorum böyle hışırtılı mı desem ne desem bilemiyorum ama çileden çıkarıyor ses tonu tahammül edemiyorum çok mıymıntı kız.

en karizmatik dizi karakterleri

jon snow der geçerim.

serenay sarıkaya nın memeleri

silikondan patlayacak derecede olan memelerdir, iki memesinin arasında uçurum vardır, ayrıca uçları çok büyük ve iticidir, iki tane balon koymuşsun izlenimi verir, yani ne akla hizmeten o memelerle geziyo bi de gururla açıyo anlamış değilim.

fahriye evcen vs serenay sarıkaya

açık ara fahriye evcen in alacağı karşılaştırmadır. serenay ın uzun at gibi suratı, tüy gibi sarı kaşları ve ördek dudaklarına, fahriye' nin yuvarlak yüzü, mükemmel ötesi dudakları ve kalın, düzgün kaşlarını tercih ederim.

müge uzel

yüz güzelliği ile survivor ı götüren kişidir çok yazık. Hayır fizik desen yok, kısacık boy, kapkalın bacaklar, kalın bel. karakter desen o da yok sahra nın bir numaralı yalakası kendisi. oyunlarda başarı desen sıfır yani on tane oyundan bir tanesini falan anca kazanıyo üzülüyorum ya elenen yarışmacılara haksızlık hala adada olması.

fatmagül fakı

Gözleri lens, dudakları dolgu, burnu estetikli olan ve yerli Adriana diye anılan kızımızdır kendisi. Bildiğin Adriana' ya benzeyeceğim diye yırtınmış. Sonuç? Olmamış efendim olmamış Adriana kadar çekici olamamış.

converse

Her türlü kıyafetin altına cuk oturan, ayrıca kısa bir şeyle giydiğinizde bacakları çok güzel gösteren bir ayakkabıdır. Asla da modası geçmeyecektir.

kalın kaşlı kadınlar

Abartılı şekilde olmamak şartıyla, kalın kaş gözleri daha güzel gösterir. Bu yüzden son zamanlarda birçok kadın kalın kaş istemektedir.

ağır olduğu halde çantasını tek kolda taşıyan kız

Çift kol takarsa inek görüneceğini düşünen ve çantanın omzu ağrıtmaması için çift kollu yapıldığını kavrayamayan kızdır.

yazarların şu anki kafalarının tek cümlelik tarifi

Heyecan.

sinüzit

Bazen baş ağrısından insanı çıldıracak hale getiren hastalıktır.

mabel matiz

insanın içine işleyen, tüylerini diken diken eden bir sese sahip olan insandır. Bir kez dinlemeye başladınız mı bırakamazsınız, bağımlılık yapar.

hocalardan alınan intikamlar

Çay demlememi istemişti 2 sene önce, ben de dayanamadım tükürdüm çaydanlığa sonra da demledim ve afiyetle içti.

öğretmenlerin söylediği orijinal sözler

Sınıfa sinirlenen hocamız:
'' Sıçacam ya, siktirin gidin. ''