bugün

mide bulandıran yarışma. kısa ve net tanım. nedir oradaki 2. sınıf komedyen(!)ler. komedi diye yaptıkları şey saçmalıktan ibaret. yaptıkları filmler hiç bir şekilde gişe başarısına ulaşmamış insanların eğlence unsuru olarak oraya çıkarılması bir programın çırpınışıdır sadece. 22 ekim reytingine bakıyoruz.

tüm kişilerde 44.
ab de 30. sırada yer almış.

ana haber öncesi en önemli kuşakta tahammül edilmesi zor insanları görmek kanal d nin yerine geçmek isteyen star tv nin asla izlememesi gereken yoldur.
--spoiler--
canım bihter çikolata çekti
--spoiler--
çok komikti ailece gül gül öldük.
sirke dönmüş zamanın en iyi bilgi yarışması eskisi.
saçmasapan bir hal almış yarışmadır. hep aynı konukların gelmesi programı katlanılmaz bir duruma getirmiştir.
her gün aynı konukları görebileceğiniz, bu yüzden çok eğlenceli bir hal alan türkiyenin en başarılı yarışması.
kadrolu yarışmacıları olan dandik program.
cengiz küçükayvaz ve tayfasını toplamışlar programa, 0-6 yaş grubuna hitap eden bir ptogram yapıyorlar hep birlikte.

türkiye'de böyle yarışmalara prim verilmemeli artık.
1 haftadır şampiyonluğu koruyan ve 2 yabancı dil * * şebnem hanım'a diğerlerine göre kolay sorular sorularak tarafgirlik göstermeye başlayan ve resmen sirke dönmüş yarışma. *

not: nihayet elendi şebnem hanım.
sonunda kadrolu yarışmacıların değiştiği yarışma programı.
öğretim görevlisi bayan yarışmacının en basitinden intibah isimli romanın 'N' ile başlayan yazarını bilememesi bile türkiye'deki eğitim sisteminin ne derece çarpık olduğunu gözler önüne sermiştir. ben utandım be.
yayın günü ve saati değişmiş olan yarışma programı. artık cuma, cumartesi ve pazar akşamları yayında olacaktır. yanlış olmasın yayın saati de 23:00 galiba.
yıllardır p harfinden cevabı pas olan bir soru beklediğim yarışma.

- evet tülay hanım futbolda topu kendi takım arkadaşına aktarma işi? p. p bir, p iki...
+ pas
- yapmayın böyle kolay bir soruyu pas olarak geçmeseydiniz.
+ ...
- cevap pas olacaktı.
uzun zaman sonra bugün karşıma çıkan ve yeni formatıyla yakında sandalye kapmaca oynanan bölümünde gelmesi yakın gözüken bilgi yarışması.
an itibariyle seda isimli bayanın yardığı program.
popstar mehtap isimli şahsın yarışmacının ekmeğine kan doğradığı yarışma.
- eski dilde cinsel organ "y". y bir, y iki...
+ yarrak afedersin.
- ...
bizlere bu şarkıyı sevdirmiş program. ah ulan az oynamazdım evde bu çıkınca. *

http://www.youtube.com/watch?v=RFzyYYZsxGc
tekrar ekranlarda olmasını istediğim yarışma programı.
ergenlik dönemimdeki mastürbasyon malzemesi. ( şu minililer var ya hah işte onlar)
metin uca gibi kaliteli bir şahsı türk insanına tanıtan ve sevdiren bir programdır.
Metin Uca' nın sunduğu su aralar gösterilmeyen tv programı.
uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz yarışma programı. efsane sunucusu metin uca'dır. önceleri star tv'de daha sonra kanal 1'de yayınlanmıştır.
bu yarışmayı bir dönem mesut yar ve mehmet ali erbil'de sunmuştur. ancak en kaliteli sunucusu metin uca'dır. güzel kızlar bölüm aralarında çıkarlar dans ederler işte öyle gayet güzel izlemesi insana zevk veren yarışmalardan biridir. umarım ekranlarımızda tekrar izleme imkanımız olur.
ayrıca bir dönem metin uca ile birlikte ece erken'de bu yarışmanın sunucularından biri olmuştur. dansçı kızlar içinde de çağrı katre türkay, neşe sayles, sevtuğ kasapbaşoğlu gibi isimler akıllarda kalmıştır.
dünkü bölümünde açelya akkoyun'un hem güzelliğiyle hem de verdiği doğru cevaplarıyla beni büyülemesine sebep olan program. ayrıca who let the dogs out ile dans eden kızlardan ortadaki esmer olanına da hastayım.
(bkz: passaparola izlemiş efsanevi nesil)
u lala u lala u lalala.. passaparola ekranlarda..

hatırladınız mı lan dans eden kızları? * tabi o zamanlar masumduk, bilgi edinmek amaçlı izliyorduk yarışmayı, kızlar değildi derdimiz ama aklımızda yer etmiş işte; bilinçaltı. *
u lala u lala u lalaaa ece erken ve metin ucaa... diye giriş müziği olan bilgi ve yarışma programı. öreke sözcüğünün kötü bi anlamı olmadığını o program sayesinde öğrenmiştim.
(bkz: ebenin örekesi)
metin uca'nın bir zamanlar sunduğu programdır. (ben hep uca'yı hoca sanardım. "hoca neden bu kızları oynattırıyor?" derdim içimden.)
dans eden kızları nedeniyle, bir neslin cinsel gelişiminin erken başlamasına neden olmuştur.
ulaş bilgiç diye bir yarışmacı vardı her yarışmada kombo yapıyordu mübarek. bileği zor bükülmüştü.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar