bugün

aramıza hoşgelmiştir. gıcır entrylerini bekliyoruz.
sevdiğim renklerden biri. hoşgeldin renkli yazardaş.
iki gündür tavsiyeleriyle beni yalnız bırakmayan yazardır.gerçekten sözlüğe hoş gelmiştir.
sevecen onuncu nesil yazar, saygı değer ablam. kendisine canı gönülden başarılar diliyoruz. meth işine girerse haber versin yeter ki.
bana sözlük ehbabım diye hitap ettiğinde işte budur üstad dediğim yazar. kendisi baya bi hovarda yalnız, bazen de triplere giriyor. *
içindeki güzelliği görebilen biri olarak kendisine şükran borçluyum, minnettarım. *
çin takvimine göre bu gün doğum günü olan yazarımsı. ***
musmutlu yaşlar bana.*
an itibari ile 864. mesajını almış yazar.

888. mesajını kim atarsa ona bi öpücük mü ne ödül varmış, biraz takıntılı bu konuda bilemedim şimdi. *

hadi millet klavyenize kuvvet ben kaçtım.
Çorap tutkusunu depreştiren yazardır serbest çağrışım ile, muhtemelen.
hoş geldin sözlüğümüze renk kattın.
30 dakikadır klavyenin başında nasıl başlasam diye düşünüyorum. bu yazarı anlatacak kelime bulamıyorum ben. dünyanın en tatlı, en güzel, en sevilesi, en değer verilesi insanıdır kendisi. böyle al sarıl bir daha da bırakma. benim konuşmalarımı bile sabırla dinliyorsa ben o insanı severim arkadaş. *
nickini çok beğendiğim bir yazardır, kendisi.
rakamlara mı takıntılı, özel mesajlara mı anlayamadığım yazar.
görsel
samimi,sıcak bir üslubu olan yazar. ayrıca eltimdir kendileri.
fake hesabımdır kendisi, silinebilir.
al oturt karşına bu yazarı sen anlat o dinlesin, o anlat sen dinle. böylesine tatlı, böylesine sevilesi bir şey görmedim arkadaş ben. *
(bkz: yusufun zuleyhasi/#21496492)

son yazdıklarını takip edeyim derken, kendi adımı gördüm orada. keyfim yerine gelsin diye cıstak cıstak bir şey göndermiş olmasın derken ilk notadan daha, saç telimden parmak ucuma beni acıttın sen yazarı.

ne desem de teşekkür edebilsem bilemedim.

(LiNK VEREMEDi)

mobilden link verirken ne kadar başarılı olurum bilmiyorum ama sen de bunu dinle ciğerimin köşesi.
Kilolarimi atacagim yazar.
ona 4 kilo atip 53 kilo olacagim

O da 48 kilo olmaktan kurtulup 52 kilo olacak.
o bir:azize; .velinimet; benim icin bir refik-i ala.hatirsinas, .vefakar..guldugunde guller acan yazar.cocuklari ayartma konusunda uzman olan beni fena halde madara etmis yazar. nasil deprestigimi nasil gaza geldigimi bile hissetti. haklidir efendim.. hele ki bu guzel guluse sahip insana kanan yavrucuklar daha bi haklidir. sozlukteki yegane kesfim.cok seyi asmis yazar.mesajlarini dort gozle bekledigim yazar. geceleri parlak parlak dolasmasin diye meslegin erbabindan kucuk bir tavsiye: burun ile dudaklari arasina takabilecegi bir hediyemiz olicek.ins. cok iyi bi sekilde geri gelsin.
*
sözlükteki en güzel kalpli yazarlardan bir tanesidir. belkide en ön sıradadır. kendisi sevilir sayılır hürmet edilir kusur edilmez. kendisine verdiğim söz üzere 25588. entryi kendisine armağan ediyorum. saygılarımla. evet.
(bkz: oytunkaran/#21786498)

doğru tespit yazarı. ara sıra yazar yapanlar utansın. evet. *
twitter'da paylaştığım capslere gülen tek insan, seni seviyorum. *
güzel şarkılar paylaştık seninle, muharrem ayının birinci günü olması sebebi sevdiğim tevhid'i bıraktım buraya.

http://www.youtube.com/watch?v=5yOpYZU1IW8&sns=em
mangan sülfat içerekten ordinarious olmuş yazar. işleri hep hile, hurda zaten. ben bu oyunu bozarım.. hıhh. *
yeğeni pek bir şeker olan yazar.**