bugün

Maslakta büyük konserlerin, eğlencelerin, defilelerin yapıldığı havuzlu çok büyük mekan.
brunch'ta çok güzel kazık geçiriyorlar fiyatı sormadan masaya oturmayınız.
bircok sorunsuz organızazyona ev sahıplıgı yapmıs, bu aralar her cuma geveze ve bay j nın program yaptıkları, ozellıkle yaz aksamlarının superlı mekanı.. ınsan huzuru da arıyorsa buluyor burda, cılgınlıgıda.. birde girişte vespa satıs notktası da var...
logosunda kirpi bulunan istanbulun güzel yerlerinden birinde bulunan ve buraya yakışıcak kadar güzel yapılmış bir mekan.havuzu alçak ve atlamak yasak dense de doya doya atlanılabiliyor ama gelenlerin cogu birbirini kesmekten yüzmeye pek vakit bulamıyorlar zaten.bir de konumu itibariyle biraz rüzgarlı olması bazen ters etki yaratabiliyor.
içindeki the north shield'e hayran olduğum, yazın havuza girilebilecek sosyal,eğlence ve dinlenme amaçlı mekanlara sahip arazi.

Maslak yolundan dosdoğru sarıyer'e giderken solda.
pahalı bir mekan.
kene var midir, yok mudur sorunsalinin dogdugu yer. tabi sahsim ve kamp yapacak festivalci bunyeler adina. lan neyse, koparmazsak bi' halt olmuyomus. *
bu yıl ilki düzenlenecek olan unirock festivalinin düzenleneceği mekandır. *
bu yıl düzenlenen unirock festivaldeki berbat organizasyon nedeniyle son gün isyan çıkmasına sebep olan mekan. hem fiyatlar aşırı yüksekti hem de saat gece 2-3 gibi herkesi zorla çadırlara gönderdiler. rezalet !
"kesin kene vardır. baksana hem park, hem orman" diyenlere cevaben kene mene göremediğimiz, çöp-tuvalet gibi kısımların tee bilmemnerede olduğu mekan.
yazın brunch keyfine doyulamayack mekan..evet pahalıdır fakat buraya brunch'a geldiğiniz vakit saat 5'e kadar oturup sürekli yemek yeme halinde olduğunuz için günün 3 öğününü burada yemiş olduğunuzdan aslında o kadar pahalı olmadığını anlarsınız.
ultraslan şampiyonluk partisine ev sahipliği yapmış mekan. iyidir, hoştur fakat orman olmasından mütevellit yağmuru eksik olmaz. gitmeden yanınıza her ihtimale karşı şemsiye veya yağmuruk alınız yoksam bizim gibi sıçana dönersiniz.
bir buçuk senedir kapalı olduğunu ve ihalesinden bir sonuç çıkmadığını dün üzülerek öğrendiğim mekan. uzun zamandır görmeyen varsa gidip boyum kadar çalılarla kaplı, havuzu çürük tahtalarla kapatılmış, terk edilmiş metruk mekanı görüp şok etkisi yaşayabilir.
bu sene tiestoyu ağırlayacağını öğrendiğim mekan.
komşun sayılacak mekan.
Küçükken paralı olan oyun parkına girmek için arka bahçesinden oraya tünel kazmaya çalıştıgımız güzel mekan.
maçka küçükçiftlik park denen iğrenç yere mahkum kalmadan önce en azından insanlardan fenalık geldiğinde biraz ayrılıp nefes alabileceğimiz bir yerdi. yine açılmış pek mutlu olduk, çok mutlu olduk.
19 haziran da, dj. tiesto nun konserine ev sahipliği yapacak mekan.
serdar bilgili tarafından işletilmekte olan mekan.
5 mayıs 2012'de hıdrellez etkinlikleri olacak mekan. yunan adaları turu da hediye edilecekmiş. burhan öçal'da sahnede. katılımcılar epey bir eğlenecek galiba.

http://on.fb.me/Kc5XAY
ilk ve son paintball deneyimini burada gerçekleştirmiştim. Şunu söyleyebilirim ki paintball için gereken tüm zor koşulları özellikler kış aylarında sağlar. Deneyiniz efendim ilk ve son kez bile olsa.
dün buradaydım, allah sizi inandırsın isttanbul'da ne kadar başı açık, aranan, ateist, komünist bayan varsa hepsi burada toplanmıştı! sağlam bir müslüman olarak "sikerim sizin yapacağınız hıdrellez şenliğini" dedim ve hemen terk ettim ortamı. bana arkadaşlar parkormanda bu sene hıdrellez; ilahilerle, zikirlerle, dualarla karşılanacak hiç kaçırmamalısın" dediler demek eşek şakası yapmışlar. üzüldüm. bitane grup vardı böyle çalgılı çengili bi de utanmadan dansöz mansöz! yazıklar olsun ülkemin geldiği hale bak!
istanbul'da kuzey ormanları'nın şehre yaklaşan kısmı olan fatih ormanı'nın bir bölümünü oluşturan, bir dönem konserlerin ve görkemli faaliyetlerin düzenlendiği, içinde kafeteryaların açıldığı, şu anda halka açık olmayan ormanlık alan.