bugün

yeni bir yazardır. sanırım kendisi istanbul üniversitesi siyasal bilgiler fakültesinde okumaktadır. uluslararası ilişkilerse daha da bir hoşgeldin dediğim yazardır. *
(bkz: topkapı taksim)
canayakın, nesildaş yazar.
paris hilton ve alexis texas'a hayran olduğunu düşündüğüm yazardır.
bas gaza aşkım bas gaza ylan uğurluyorum kendisini.
(bkz: kpss de küpenin yasak türbanın serbest olması/#10058255) adresindeki entrysiyle aferin len tatariyi hak etmistir kendisi.
#11760957 yine sen yine şaka
su siralar bir blogdur oturmus, oturmus da bir turku tutturmus sevgili yazar kardesimizdir. paristexas can tatari.
galiba dostoyevski'ye tapınmaktadır.

(#13299515)
dostoyevsikiyi tanrı, kendini de peygamber ilan eden übermensch bi schizopherinik.
(bkz: cska moskova trabzonu yendi diye sevinebilen türk/#13437292)
eyvah. *
(#13530658)

entry si ile şehrin insanın yalnızlığı üzerine etkisine değinmiştir. ben bunu büyük şehir(istanbul) olarak algıladım, çok hak verdim doğrusu.
herhangi bi mekanda ne garsonu ne mekan sahibini tanımamak örnektir, özellikle öğrenciler için. çünkü yalnız hissetmek kendini evindeymiş gibi hissetmemektir, yabancı gibi hissetmektir bulunduğun yere. eksiden böyle miydi diye düşünmek lazım. bunu kast ettiğini düşünmesem de bu örnegi verdim işin aslını gösterdiğini düşündüğümden, işgal etmemişizdir umarım nick altını.
galata'da iş yapan, tekstil ürünleri satan bir mağaza.
dikkat çeken bir yazar.