bugün

sensodyne ayarı mıdır bilemem ama iyi bir diş macunudur.
ballı yağlı ekmek eşliğinde kahvaltımı yaparken tv'de gayri ihtiyari izlediğim reklamla öğrendiğim diş macunu. lavobada o kanlı tükürüğü gördükten sonra alacağım varsa da almam artık.
tadı berbat olan diş macunu. dişinizi fırçalarken kusabilirsiniz benden söylemesi.
köpürmeyen diş macunu. ağzım bir garip oldu.
en beyazlatıcı dıs macunudur. Kalıtelıdır. Tadı pek hos degıl, kabul ama kesınlıkle bır dıs macunundan beklenen her seyı fazlasıyla barındırıyor bunyesınde.
bir sensodyne değil.
tadı acı olmasına rağmen oldukça iyi bir dış macunudur. kalitelidir.
diş etlerine çok iyi gelen diş macunu, tadı başta garip gelir ancak kullandıkça güzel olmaktadır.
severek fırçalıyoruz.
tadı bir tuhaf olan diş macunu ilk başta "diş fırcasına bir şey mi döküldü acaba? yıkamıştım da halbuki." demenize sebep verir. naneli diş macunu sevenlere tavsiye etmiyorum ama diş etlerine iyi geliyor.
Denemediğimi itiraf etmeliyim . Parası ne kadardır diye sorarsanız onu da bilmiyorum ama isminden pahalı bişey olduğunu tahmin etmek zor değil sanırsam
Tadi cok aci olan ama gercekten dislerinizin temizlendigini hissettiginiz kopurmeyen dis macunu. Bir de putur putur bir yapisi vardir sanki kurumus gibi. Ne ise yariyor bilemem zira bana tum dis macunlari ayni geliyor.
iğrenç ve tehditkar bir reklamı olan marka.
almıyorum ulan. *
(bkz: #19240152)
tadı sayesinde diş fırçalamak artık bir işkence..
köpürmeyen, ağızda adaçayı(?) tadı bırakan, kahverengimsi, davul ritmi gibi bir adı olan diş macunudur. ama yine de başarılıdır.
tadı vim marka klorlu toz deterjan ile bire bir örtüşen diş macunu. ambalajında da belirtildiği üzre 2 haftalık kullanımdan sonra tadı daha kabul edilebilir geliyor. en azından fırçalamaya başladıktan 15 saniye sonra lavaboya tükürmüyorsunuz. aslında ben bu ürünü diyet yapacaklara tavsiye ederim. yemeklerden 10 dk. evvel uygulandığı zaman açlık hissini törpülüyor. kilo vereceğiz diye olur olmaz şeyleri kullanmayın, verin 8 - 10 tl bu üründen alın.
alisinca sekersiz cay gibidir. digerleri bal gibi gelir insana bundan baskasini kullanamaz olursunuz.
tampon kelimesini hatırlatan marka.
üleş ileş bir macun.
görsel
acayip. Hala diş macunu mu diye bu sorguluyorum. Eczanedeki adam bile emin olamadı bundan. Tadı leş ama cilası güzel.
Dişlere yararı çok, yaptığı bütün reklamlar bok bir diş macunu. Bir rivayete göre o iğrenç tadının sebebi bıdı bıdı minerallerini kullanmasıymış. Olur da kusmadan 15 gün kullanabilirseniz tadına alışıyormuşsunuz. iyotlu tuzla misvak kullansanız daha iyi zannımca.
valla sözlük açık söyleyeyim; colgate white, signal white, o white, bu white' dan çok daha iyi beyazlatıyor. tadı iğrenç ama tadı güzel olandan ne fayda gördük allasen? diğer yandan galiba pis kanı kanatıp en son kanamamasını sağlıyor. dişçilerin yaptığı gibi. ben paradontaxla fırçalayıp sonrasında colgate plax kullanıyorum tad mad umrum olmuyor haliyle. ikiz fırçaladım dün ve bugün. gözlemlerim bunlar şimdilik. bu arada abim ve ailesi almanya' da. yeğenimin burada diş fırçalaması gerekiyordu. signal verdim kustu. yengeme sorduğumda onun almanya' daki diş macunu nasıl diye tadı yok demişti. demek ki oda paradontax benzeri. ve yetişkinlerinde macunu öyleymiş. buna alıştıktan sonra diğerleriyle fırçalamak işkence gelebilir.
Bu firmanın reklamını yayınlayanın da çekenin de kaldırmayanan rtükünde allah belasını versin. Lan adam resmen balgam tükürüyor ses çıkartan yok.
hiç yorumlarına bakmadan tamamen rastgele aldığım diş macunu, ilk fırçalamamda dedim bozulmuşmu lan bu sonradan üstünü okuduğumda anladım içindeki doğal maddelerden dolayı öyle. birde üstüne yazmışlar bir haftada alışmaya başlarsınız ulan bir hafta bok yesek onada alışırız zaten.
iğrenç bir tadı var. beyazlatıcı özellikli olanı kullanınca ağzınızda çimento ve kum tadı verdiriyor. köpürmez.. florürlü mide bile bulandırır. buna dayanamadım ipana 7 kullandım ama 1 ayda dişleirmin rengi bile bozuldu. paradontax ı bu iğrenç tadına aldanmadan kullanıyorum kesinlikle öneririm çok pahalı da değil. sensondyn den de iyidir.