bugün

Bir kısım Galatasaray taraftarının karakterinin pankart bezine yansımasıdır. Utanmadan, sıkılmadan, üç beş gün önceki halini hatırlamadan "feda" sloganına bok atmak nasıl bir ahlakın ürünüdür? Tabii ki bütün galatasaraylıları itham etmiyorum. Ancak schalke bayrağı açıldı diye bik bik öten arkadaşlar bakalım bu durum karşısında nasıl tepki verecekler.

Edit: http://galeri.uludagsozlu...g/para-komidinin-üstünde/
bir fahişe ile seks yaptıkdan sonra fahişeye söylenen sözdür, zarfa koymazlar bu tür erkekler direk komidinin üzerine korlar...
Gerçek hayatta çok kez kullandığım deyim.
buram buram cehalet kokan galatasaray taraftarının son sıçmığıdır.

komidin ney lan?

(bkz: komodin)
http://img.mynet.com/ho/spor/bjk-schalke-bayrak.jpg
Klasik türk tipi çekirdek ailenin ev bankası.
ayıptır, ayıp. tüm galatasaray taraftarına bunu yıkmaya gerek yok da yapanların şerefsiz olduğu gerçeğini değiştirir mi bizim tribünde 3-5 itin açtığı schalke bayrağı? kendi tribününüzde ne olursa olsun savunmak zorunda değilsiniz arkadaşlar anlayın artık şunu.
Galatasaraylılar'ın yazdıklarıyla seviyelerini belli ettikleri durum.
galatasaray omurgasızlığına son derece yakışan bir pankart. salya sümük milletten para dilendikleri zamanları unutup beşiktaşın feda yılını dramatize etmek istemişlerdir küçük beyinleriyle. borsada milletin ağzına sıçıp milyon dolarlık vurgunlarla kasayı doldurup hibe stada taşınınca adam olduklarını sandılar. gün olur devran döner sıçtığın kapıda ki boku yalamak zorunda kalırsın.
amk eskiden sadece feneri sevmezdim. şimdi galatasarayda eklendi listeye. yırtık kondom çocukları lan bizim düştüğümüz duruma inşallah düşersiniz. ama gerçi zannetmem düşmezsiniz amk iktidar yalakaları sizi. birde stadı başbakan yaptırdı onuda yuhladınız. sizde az bir şeref olsa o stada maç izlemeye gitmezsiniz sizin onurunuz parayı görene kadar sonra satarsınız savarsınız . amk schalke 04 ü destekliyorum amın dölleri. görecez komidinde ki parayı elin oğlu size atarken keyifleneceğim elimde bira ile izleyeceğim.
Terbiyesizlik, orospuluk, kancıklık, fahişeliktir. Ulan orospu çocukları (pankartı açanlar) çarşı diye bir taraftar grubunun varlığından haberiniz yokmu? Bunu sizin yanınıza kâr bırakacak bir federasyon var ama bunu karşılıksız bırakmayacak bir taraftar grubu var. Beyinsizler!
beşiktaş taraftarı ilk maçta cevabını tdk üzerinden komidin sensin komodin sana girsin şeklinde verecektir.

bir şey yapıyorsun etikle ahlakla alakan yok, tamam bu senin tercihin ama doğru yaz bari be hey amcık.
şalke bayrağı açılırken nerdeydi bu Türk dil kurumu fanları diye düşündüren olay. şalkenin bayrağıyla kirlenen kartala 100 dolar fazla bile.
ayıp tır. ne olursa olsun yakışmaz bu tarz espriler bir spor müsabakasına.
Annesine yapilan muameleden esinlenerek meydanlara cikan insanlardir bunlar.

komidin ne lan?

keşke babanız kondim takaydı.

(bkz: kondim)
hakkıdır hakka tapan milletimin istiklal. yorumuna gebe olaydır.
yapılan tek kelimeyle ayıptır, ben bir galatasaray taraftarı olarak böyle bel altı vurmaları kabullenemiyorum, ancak burada bazı beşiktaşlıların atıp tutup , kendi taraftarlarının zamanında açtığı pankartları ettiği küfürleri es geçerek karşı çıkması ve eleştirmesi da en az bu pankart kadar yüzeysel ve bayağı.
-edit- imla.
Bunu elestiren besiktasli taraftarlar (ki burada 5 kisi pankart acmis) galatasarayli futbolculara irkcilik yapmis, maymun demis, ayagi takilip! Sahaya itilmis o sira kosarak futbolcuya dogru yonelmis taraftarlardir.
Ozet olarak kimse, galatasaray taraftarina saygidan, sereften bahsetmesin.
''yaratıcı'' bir kaç gerizekalının açtığı pankart.

devletten stadyum dilen, vergi borçlarını sildir, borsada hisselerin dibe vuracak diye parende at sonra git böyle bir pankart aç. bu pankartı açanlar için söylenecek tek kelime ''ulan yatacak yeriniz yok''.

beşiktaş taraftarı sneijder ve drogba geldi diye forma almadı, takımına destek için ''feda'' dedi.

helal olsun diyeceğinize açtığınız pankarta bak. çoğ pis laf sokmuşsunuz, bravo.
uc bes kisinin yaptigini taraftarlarin hepsine, kulube, oyunculara yormamak gerektigini dusunuyorum. bunu konusmak ne bana duser ne de baskasina. ortada dusuncesizce yapilan hatali haraket vardir ki buna benzeyen haraketlerini tek yapan azinlik galatasarayin azinligi degildir.
galatasaray taraftarının beşiktaş maçında açtığı pankartın içinde geçen kelimelerdir.
yıllardır düştüğü para sıkıntısından orospuluk yaparak kurtulan bir takımın taraftarından başka birşey beklenmezdi. hala beşiktaş'ı kendileri gibi sandıklarına yanarım. türkiyenin tek orospusu galatasaraydır. o pankartı açanlarda çocukları...
1,5 sene öncesinde kulüp kasasının tamtakır olduğunu bilen ama bugün gelen paraların da nereden (aslında çok iyi bilen) geldiğini bilmeyen bir güruhun açtığı pankart. imla kısmına girmiyorum bile!
(bkz: göte giren pankartlar)
madem yaptın bi pankart arkasında dur koçum. Beşiktaş Adama etek giydirir. Öyle Facebook Twitter kapatıp, telefona çıkmamakla, evin önüne ekip arabası diktirtmekle olmaz. Abilerin korusun seni.
Yalnız şunu söyleyelim BeşiKTaşLılar bu sanalda bitmez sokakta görüşürüz diyorlar. Hepsi deşifre oldu. Biz metin oktay'ın sözüyle gurur duyarız siz şeref'in sözü ile dalga geçersiniz. Kendilerine yazık oldu.