bugün

hörmetlerimi sundugum yazar.
fikirlerini* düzgünce ifade edebilen, sözlüğün en iyi yazarlarından biri...
turkcell kurulmadan 3 gün önce şirketin kapısında kamp kuran yazardır. şirket açılır açılmaz, kurdele kesilir kesilmez "açılın huleeeeyn" nidalarıyla binadan içeri girmiş ve ilk numaralardan birisini almıştır. (bkz: 0 532)
muhabbet insanı.
30 nisan ankara zirvelerinde tanısma fırsatı buldugum yazardır. kendısı, zirve boyunca 2 lt kadar meyve suyu 2 bardak cay 1 fincan kahve ve 1 tas aspava cacıgı ıcerek kırılması guc bır rekora ımza atmıstır. muhendistir *.. *. yazılarını severek okuyup, oylamaktayımdır.
3 aydır muhabbetim olmasına rağmen ilk defa ankara kaynaşalım zirvesinde yüz yüze görüştüğüm yazardır. ama bundan sonra sürekli görüşeceğizdir. delikanlıdır, yerine göre ağırdır, çok ince ve komik espriler yapar, adam gibi adamdır. sözlüğün bana kazandırdığı en büyük değerlerdendir.
adının altına yazılanlar okunduğunda ''merak edilesi insan'' denilesi yazar.
fikir uyuşmazlıklarında, kendisine yapılan haksızlıklarda bile anlayışından, kibarlığından hiçbir şey kaybetmeyen değerli yazar.
üçüncü sayfan ben olayım istediğim yazardır. "naylon şeftali"yi literatürümüze kazandırmış dosttur.
muhabbeti çok iyi olan ,zirveye meyve sularıyla damga vuran ,orjinal bir yazardır.
kısacası ve özcesi;tadundan yinmeyip,yanında yatılası yazardır kendileri.Saygıda da kusur edilmemesi siddetle tavsiye edilir..***
neselı mı neselı muhabbetıne doyum olmayan yazardır. *
insanın aklında "delikanlı" imajı çizen yazar. Konuşmalarından, hal hatır sormalarından insanda iyi bi intibaa bırakıyo. Allah uzun ömürler versin.
savunduğu değerlerin arkasında canı pahasına da olsa durabilecek karizmatik, karakterli insan.
güven.
muhabbet, insan, adam.
ankara'yı satma planları yapan, satıcı yazardır. artık sensiz ne aspavaların, ne randomların ne de starbucksların tadı olcak be dostum.. yine de "adam"dır, unutmaz dostlarını, gelir yine bu taraflara..
hakkında bu kadar entry girilmeyince sözlüğü azalttı* sandığım yazardır.*
sirf kendisi icin haftaici bir ankara zirvesi duzenleyecegimiz yazardir. * * * sozlukte ilk dikkatimi ceken yazar olmustur ayrica kendisi, neyse ki saygili ve iyi niyetli bir insan oldugunu cozmem pek de uzun surmedi...*
Siyasi görüşlerini beğendiğim yazardır. En azından adil olmaya çalışıyor.
kral yazar,seviyorum onu...
milliyetçi abi,iyi ki var...
sözlüğün delikanlı yazarları sıralamasında burun farkıyla* önde olan yazar.
karpuzkabuğu ankara çubuk barajı'na düştü zirvesi'nde tanıma fırsatı bulduğum,sohbeti keyifli ve içten bir yazar.
seçimler yaklaşıyor diyerekten adaylığını beklediğim yazar...*
milliyetçi ittifakın yeni neferi...*
Sözlükte birçok konuda aynı görüşü paylaştığımız,düşünceleriyle beni yalnız bırakmayan,birçok kişinin saçmaladığı konularda yazılarıyla sözlük için iyi bir yazar olduğunu kanıtlayan çok sevdiğim dostum.
güncel Önemli Başlıklar