bugün

Bir sozluk yazari.
kullanıcı adını yazarken klavyenin azizliğine uğradığını düşündüğüm yazar.

(bkz: balta)
trabzonspor un on numarası, süper başlıklar açan, entryleri kayda değer olan yazar.
siyasi görüşlerini son derece beğendiğim ve "niçin sözlükte böyle yazarlar fazla yok" diye serzenişte bulunduğum yazar.
siyasete atılsa cidden direk oyumu vereceğim yazardır...
Diğer sözlükten yazar arkadaşım.iyi bir yazardır kendileri private sözlük hazımsızlık çekmiştir bu yüzden.
an itibari ile 1000. entrysini kendi isminin altına giren yazardır.
an itibariyle 1000. entrysini kutladıgım, sozlugun renklerinden birisi olan ve inandıklarını en demokratik sekilde savunan yazar. devamını bekliyoruz ve tavsiye ediyoruz.
genelde aynı entry ler altına yazdıgımız yazar.. kendısını ıkı gundur farkettım ama yazılarıyla benı cıdden gulduren yazar.. degısık yaklasımı taktıre deger yazardır..
sözlükte her daim bulunmasının şart olduğunu düşündüğüm,saygı duyulası,taktir edilesi yazar...
an itibariyle* kendisinden özür dilediğim yazardır; çünkü 1000. entrysini yeni görmüşümdür, kutlu olsundur.
piyasadaki sözlüklerin (ekşi hariç) hepsinin müdavimi olan, ekşiyede üyelik bulsa parayla üye olacağını düşündüğüm, gecesini gündüzüne katarak ve maaşının yarısını internet cafelere vererek sözlükleri ve bilgi paylaşımını artırmaya çalışan, sözlük okuyorum demek yerine hayatı okuyorum diyen sözlük hastası olmuş ve geçmiş olsun demek istediğim yazar..
200 milyonu gözden çıkarmasına rağmen kendi boyutlarında kuzu bulamayan hüzünlü ve S beden yazar
humanist ve entellektüel...
ankara'nin en cok istanbul'a donusunu seven yazar.
bir şans eseri mahalledaş olduğumu anladığım tecrübeli yazar.
birbir entrylerini okudugum ve kafa yapısını,ideolojisini takdir ettiğim yazar ..
özellikle bu günlerde türkiye cumhuriyeti devleti nin ihtiyacı olan gerçek vatandaşlardan.
iki taraftan da** hemşerim olan yazar**. bi de özel mesajlarda "swh" ları yıldızlı bkz şeklinde vermemesini istediğim yazardır.***

edit: otomatik oluyomuş. o zaman (bkz: swh) şeklinde yapsın. (bkz: swh) gibi.
hos sohbet, abi gibi bir abi.
Sigarasını paylaşan yazar.*
her ne kadar uludag istanbul kaynasalim zirvesi'nde yan yana oturup uzun uzun sohbet etme imkanını saağlayamadıysak da, aynı mahallenin sakinleri olmamızın avantajını kullanarak bunu telafi edebileceğim abimiz. *
-daha önce nasıl oldu da yazmayı unuttum dediğim(bu cümleyi asla kullanmam sanıyordum ama sanırım kullanmak zorundayım),
-büyük bir nezaket sahibi,
-dürüst,
-samimi,
-görüşlerini kimseden çekinmeden belirten,
-anlayış sahibi,
-önyargı sahibi olmayan,
-hayatın güzel yönlerini görmesini istediğim sözlük yazarı.
gıcıklığımı üzerine çekmiş yazar.yahu gidiyoruz hala sevmem hala sevmem.bu nasıl bir kindir kardeşim. birde o kadar üfürüyo halbukisi böyle ensesine vur ekmeğini al gibi mülayim.sakin.pek bi sevecen.daha bi kıl oluyorum arkadaş...
aklına gelenin dilinde oldugu çok açık sözlü yazardır.Ayrıca trabzonsporludur.Tanıdıgıma menmun oldugum kişidir.Bide aramızda***
birçok ortak noktamızın olduğu, ütopik bir ankara zirvesi planları kurduğumuz, sözlükte en çok tanışmak istediğim yazarlardan biridir.