bugün

top 10'da ilk 3 şüphesiz

-dişmacunu

-deterjan

-Şampuan

Olacaktır. Her iki üründe muhtevası itibarı ile sıradan sayılabilecek kimyasallardır ancak bildim bilesi ipana her yıl (sözde) beş farklı macun çıkarır. Deterjan olaraktan omo yirmi küsur senedir belki yirmiden fazla çeşitte deterjan üretti; yok akıllı moleküllü deterjan, yok lekeleri tespit eden özel moleküller, çamaşırlarınızda dağ esintisi bilmem neyi kokusu efendim neymiş on iki koruma etkili diş macunu, yok neymiş kemikleri güçlendiren calcium özellikli diş macunuymuş. Tam bir deli saçması...

Dünyada en hızlı gelişen sektör herkesin bildiği üzere tabi ki bilişim sektörü. bu sektör bile ayda farklı özellikli beş bilgisayar üretemiyor. Ama diş macunu deterjan üreten kimyagerler, öyle karmaşık bir kimyasal üzerinde çalışıyorlarki hala en iyisini üretemediler. (reklamlarda gördüğünüz onlarca beyaz önlüklü araştırmacının bir aşağı bir yukarı yürüdüğü labaratuardaki sürekli çalışıyoruz ortamı, yok öle bir şey)* Bu yüzden her ay değişik bir ambalaj veya renkli bir folyo üretmek daha basit olsa gerek. *
hyundai binek otomobiller.
avonun ürünleri.
coca cola.
insanlar.
(bkz: Tadalle)
(bkz: paketi sürekli değişip içi hep aynı kalan ünlüler)
elidor, hepsi birbirinin ani gibi birak paketi, düz saca kivircik saclar icin olani kullaniyorum hic bir fark yok.
sigaradır. paketleri değişir devamlı, fiyatları'da değişir ama içi hep aynıdır.
Anti virüs programlarından şüphe ediyorum.
2011 yazıyor ama 2010 dan ne farkı var bilmiyorum.
Belki, Kaspersky şirketinin ceoları kendi aralarında konuşuyordur:
Ulan ne keriz bu insanlar ya.
Kaç yıl oldu hep aynı programın tarihini değiştirip, yeni versiyon diye satıyoruz.
(bkz: prezervatif)
(bkz: max)
Paketi fiyat bindirmek için değiştirilen ürünlerdir.
(bkz: ibrahim tatlıses)
(bkz: ice tea)
(bkz: Tofaş Kuş Serisi)

Adamlar yıllarca sağ ayna, sol tekerlek derken aynı külüstürü sattılar durdular bize.
eşektir efenim, (bkz: eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir)
magnum, her yil farkli reklam farkli ambalaj, ama tat ayni.
patron idareci yönetici takımı
zaman zaman adam kılığına girselerde içleri hep aynı.
kim üretti lan sizi?
(bkz: cevabı bilinen sorular)
kapitalizm
facebook.
(bkz: biskrem)
(bkz: Sigara)