bugün

Birbirinin tam zıttı iki burç olduğundan yürümesi zor. Benim yükselenim oğlak olduğundan o bahsedilen sorunlar yaşanmamıştı ama yükseleni oğlak bir yay burcu olmak beni biraz şeyaptığından yürümemişti. Hiçbir türlü yürümüyor yani.
Buraya öyle şeyler yazılmışki yanlışlıkla sevgilim girese ilişkimizi sorgular yemin ederim. Tamda bunu tartışıyorduk uyum nasıl diye ben ilk sözlüğe baktım tabi bakmaz olaydım.. Astrolojiymiş bok bilimi..
zor ilişki ancak yükselenlerin uyumlu olmasi halinde yürüyebilir.
gezegenlerin bile elini ayağını bağlayan bir ilişki.
- sadece dünya da bir şehirde anlaşabilirler. öhüüü pöhüeehhehe
+ söylesene be ihtiyarr neresi burası..
- öhhüü öüggkkk haggıpp puhh.. sadece rahip moro biliyor.
+ moro nerde?
- cehennem kayalıklarında..
+ tamam.
yay burcu kadını sevmekten vazgeçmez efendim oğlak erkeğini ama oğlak da aldatmaktan asla vazgeçmez.

not:deneyim konuşuyor.
ateş burcu yay, toprak burcu oğlak... başta hoş ve cazip görünsede evliliğe gitmesi zor ilşki. toprak grupları su kadınlarını yada toprak kadınlarını tercih ederler. ateş kadınları onları sarar cazip ve çekicilerdir ancak toprak grubu erkeği hakimiyetin kendisinde olmasından hoşlanır. ancak bu birliktelikte her iki tarafın entellektüel yapısının kuvvetli olması bi ilşkiden ziyade sıkı bi dostluğun daha çok kazanacağını göstermekte.
kavgası bitmez bunun.
eğer birgün biterse, araya başkaları da girse, hep özlenir o, kavgalar neyim pek bir tatlıymıştır da, geçtir artık.
olmayan bir ilişkidir. bir taraf dengesizlikleriyle karşı tarafı bıktırır. diğer taraf inatçılığıyla ve kaprisleriyle bıktırır.
zordur.yürümesi yay burcunun fedakarlığına bağlıdır.yay gezip tozmayı sever,özgür ruhludur.oğlaksa otoroter davranacaktır.yay kendini kısıtlarsa yürüyebilir. yayın taviz vermesi gerekecektir.