bugün

blizzard'ın yakın zamanda piyasaya süreceği fps oyun.

karakterlere(çekiçle vura vura sentry kuran mühendis çakması; asası ile milleti iyileştiren medic çakması; diğer karakterlere oranla daha hızlı hareket eden scout çakması; dürbünlü tüfeğiyle tek atan sniper çakması, vb), haritalara, oyun modlarına(capture, vb) bakıldığında bariz team fortress 2 esinlenilmesi mevcut. zaten blizzard eski zamanlarda ilklere imza atan, paranın damına koyan bir şirketti ancak günümüzün gerektirdiği şekilde herkesçe ilgi gören bir türe dair oyun çıkararak popülaritesini korumak istiyor anlaşılan.

ayrıca karakterlerin ulti misali(zaten çoğunun tipi dota2 karakterlerini andırıyor) ek özellikleri olacakmış(hatta 3 skill-1 ulti miymiş neymiş).

blizzard oyun camiasında oldukça saygın bir yere sahip*, muhtemelen birçok seveni olacaktır.

ne yalan söyleyeyim hiç ısınamadım ben bu oyuna. tf2 ile kıyaslamalar olacaktır çokça ancak şimdiden tf2'nun tırnağı olamayacağını iddia edebilirim. tf2, vahşeti olabildiğince eğlenceli, mizahi bir şekilde sunan; her bir karakteri ayrı ayrı sevilen; bahsi geçen karakterlerin cümleleri dile dolanan bir oyun. overwatch'ın gerek oyun atmosferi, gerek karakterler konusunda oyunculara kendini bu denli sevdireceğini sanmıyorum.
içinde hanzo isimli bir okçuya sahip fps oyun. karakterlerin işlevleri güzel olmuş. ama çok sevilir mi işte o biraz muamma...
team fortress 2'yi ortadan kaldıracak hızlı akışlı fps oyundur. blizzard tarafından geliştirilmektedir ve içindeki karakterleri gerek warcraft gerekte starcraft karakterlerine az da olsa farkedebilirsiniz.

ilk entry'de söylendiğinin aksine dota 2 değil, öz oyunları warcraft karakterlerine benzetmişlerdir yani.
Cs:go'da hack kullandığı şüphesiyle rapor edilen oyuncunun Gizlilik çerçevesinde diğer oyuncular tarafından izlenip üç soruda hack var/yeterli delil yok şeklinde değerlendirilmesi hadisesi.
free-to-play olmayabileceği ve ps4 ve x1 konsollarına da çıkacağı haberi alınan blizzard oyunu. fiyat etiketi 60 dolar. lakin f2p olan hots'un da fiziksel kutulu bir bundle'ı var, 80 liraya bulunan, blizzard'dan bu haftasonu açıklamayı bekleyeceğiz.

kaynak:
http://www.gameinformer.c...m&utm_campaign=buffer

edit/yazarın notu: eğer f2p olmayacaksa, blizzard oyunlarına indirim yapmakla ün salmış bir firma olmadığı için betaya girebiliyorsanız girin ve oynadığınız size kar kalsın. onun dışında 160-180 lira bandında bu oyundan daha öncelikli oyunlar vardır/olacaktır. benden söylemesi.

edit 2: kesinlikle pay-2-play olacakmış. gg.

edit 3: origins edition 60 dolar, normal versiyon 40 dolar.
Açık betası 4 gün sonra açılacak oyun. Blizzard desek yeter.
counter strike global offensive adlı oyunda 150 tane rekabetçi maç kazanmış oyunculara verilen haktır. başka kullanıcıların hile açıp açmadığını oyundan kısa videolar izleyerek üst kısma raporlarlar. işte buna overwatch denir.
Açık betaya erken katılma hakkımı kullandım, iki günde ısındım. Cidden blizzardın wow dan sonra yine benim cüzdanıma ve hayatıma göz diktiğini hissettim. Her açıdan çok zevkli ve hızlı bir oyun. Mcree reyiz seviyoruz seni.
Bugün itibari ile ps4 de open betasını denediğim blizzard oyununu zamanında team fortress 2 oynadığımız için bu oyunda hoşumuza gitti şimdilik widowmaker ve tracer kalp* ama gel gelelim 60$ eder mi sorusuna benim için etmez nerde beleş oraya yerleş mottosunu kullanıp beta bitince veda edeceğim.
0-6 grubu için oyundur.
arrow dizisindeki felicity smoak karakterinin operasyon sırasında kullandığı mahlas
şu sıralar her yerde konuşulan oyun. çok duydum adını.
Blizzard'ın yeni oyunu. Tamam, çok büyük bir emek harcanmış, fps&moba uyumu güzel sağlanmış ama oynanışı bana göre olmadığı için hiç bulaşmamayı düşünüyorum. (Şimdilik)

2 oyun atsan yorgunluktan öleceksin gibi, ağır biraz.
Zenginler oynasın mk, biz fakirler lol'e devam.
Overrated bir oyun. Mekanik yönden sıkıntısı çok. Tamamen bir reklam oyunu. Ömrü 2 yıldan da az olacaktır.
turret atma oç.
team fortress 2'ye benzerliğiyle öne çıkan,hatta tıpatıp her şeyiyle aynı olan oyundur. aralarında sadece bi grafik farklı var. bu da onları ayıran tek şey.
Bu oyununun rank sistemini yapanın anasını sikeyim.
ps'de aim'im olsa dakika beklemeden alacağım oyun. ama yemiyor işte ne yaparsın.
şu an fransa-türkiye dünya kupası çeyrek finale kalma maçı olan oyun. overwatch sevenler maçı twitch ten izleyebilir. ben oynamadığım halde heyecanlandım. *
Oyunu oynayan var mi? Verdigim paraya deger mi?

Bir yila falan degerlenecek olan blizzard oyunu.
Allah icin bu oyunu oynayan bi allahin kulu yok mu dm atsin caldirsin kapatsin acik oylasin bi seyler yapin lan. Alooooooo.

Daha alamadigim internetten alinca daha ucuz olan oyun. Sanirim.

230 tl cik.

Bu birinci sezon oldugu icin baslamak istiyorum elbette gelisir ilerde.

Oyun hakkinda hic kimse bi sey bilmiyo sayin yazarlar. Yardim yaw.

Edit: bende fakirim ondan bu kadar killatiyom.

Edit2: nickim yine alganus oynayanlar eqlesin.
Eğer takiminizda iyi bir pharah, zarya ve mercy uclusu varsa karsi takimi aglatabileceginiz oyundur.
Black friday indirimi altında origins edition sürümü 35 euro gibi yani yaklaşık 125 lira gibi bir fiyata düşmüş. Normal sürümden ucuza düşmüşken galeyana gelip aldım oyunu hadi hayırlısı bakalım. 100 saat civarı oynayıp sıkacak bir oyun olmaz inşallah.
blizırd entirteymıntın piyasaya sürdüğü fps türü oyundur. ben de dünya para verip aldım. ama verilen paranın hakkını fazlasıyla veren bir oyun oldu.

en önemli şeyi kısa sürede sizi oyuna sokabilmesi. blizırd ın en önemli işlevi de zaten bu. bir de wow un bazı serverlarında şu dungeon lar biraz hızlı gelse ... biraz la biraz ...