bugün

hoş gelmiş sefalar şey etmiş. ne ettiğini anlayamadım ama iyiki gelmiş. amanda aman. *
sanal şahsiyetini biraz önce farkettiğim ve anında kendisine rakı sofrası açmak istediğim son nesil yazar, nesildaş.
nickini sonuna kadar hakeden hoş muhabbetli yazar.
güneydoğulu olabileceğini düşündüğüm yazar.
nickine kulak verenleri eğlenceli sohbetiyle yanıltmayan, hoş insan, hoş yazar nesildaşım. bir de akrep burcu olmadığını umduğum *
nickiyle uyumlu, muhabbet edildiği zaman eğlenilen yazar.
iyi bir insan.
sanırım ki hemşehrim yazar.

yapak, edek.
hem nesildaşım hemde süper bir insan. pek sevdim kendisini.
Vallahi özlemişimdir şöyle güzelce muhabbet etmeyi.
çok iyi çok da iyi güzel tamam mı yazarı. nesildaş hemi de. *
hoşsohbet olan sabahlara kadar sohbet edilesi hocam.
içindeki sevgi tütsüsünden bir nebze koklayan her insanın ferahladığı süper yazar.
nickinin hakkını karşısındaki insanla veren yazar. sanki hep anlatmak istedikleri var ama anlatması, karşı tarafın anlamasından çok ötede.
nikinin hakkını veren yazar.
özlenilen yazar.
nirdesin yau
nickinin hakkını veren yazar, ilgilidir.

candır, can.
yakalamaya görsün. muhabbeti de sarıyor hani.
ama artık yatak da uyuyak. yarın iş var. *
bu nick altında yazılan güzel şeyleri tekrar okuyun,üşeniyorum aynılarını yazmaya.tüm cümleler kapılmış.
"Hele gel yoorum iki hanek edek" cümlesinin eş anlamlısıdır.
yengemin oğluna söylediği söz. cevabı şudur,
-oturcam da anne içimden bi ses oturma , koş, hopla, zıpla, oyna diyor*.
Nickinin gereğini yerine getiren yazar.
söylendiği kadar hoş sohbetli yazardır. delikanlı adam vesselam. muhabbet ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamayıp, yemek yemeği unutuyorsunuz. düş olm yakamdan yemek yiyeceğim. yedikten sonra devam ederiz.*
değer veren değerli insan. yardımları için teşekkür ediyorum.
muhabbetin hakkını veren insan evladı. sıcakkanlı samimi ve anladığım kadarıyla fazla temiz bi insan. bi kötü özelliği var sanırım çok alıngan. beni bile salladı yani o kadar alıngan.