bugün

insanın psikolojisini alt üst eden durumdur,heleki büyük şehirlerde yaşıyorsanız ciddi başınızı belaya sokmanız an meselesidir
mutsuz olmaya yon vermektir. Bosvermemeye calisirsin fakat olmaz.
sinir küpü olarak dolaşmaktan başka bir şeye yaramayan davranıştır. Evet birinci ağız konuşuyor.
(bkz: ottan boktan peruk yapmak)
(bkz: ay kokar o)
eskiden eli cinsel organında umurundamı dünya modunda olan ben sorumluluklar arttıkça bu duruma düştüm ve farkettim ki en son mutlu olalı çok uzun zaman olmuş nasıl boşverilir unutmuşum. bazen destek almam gerektiğini düşünüyorum. bu durumdan derhal kurtulunmalı.
saçın dökülür. yapma. sallama. dinleme. isyankar ol. DUMAN dinle.
anti depresan kullanma sebebidir,
Mümkünse dünya s*kine, minare g*tüne takılmak lazım, yapabiliyorsanız yapın,
Yapamıyorsanız da zorlayın gençler,
Bu haplar hiç iyi değil azizim.
Her zaman yaptığım şeydir. Aslinda yapilmamasi gerekir, insan dunyaya bir kere geliyor adam gibi yasamalidir diye dusunurum hep.
(bkz: xanax ile otu boku kafanızdan atın)
ülser, sedef, göz kuruluğu, unutkanlık gibi hastaliklarin en buyuk nedenlerindendir.
Benim içinde bulunduğum durum . Her şeyi dehşet derece kafaya takarım . Çok basit bir şeyi bile acayip cidddiye alırım . Lanet olsun , psikoloğa gitmem lazım .
düzgün yapıldığında ve doğru şeylere yönlendirildiğinde çok faydalı olabilecek bir durumdur.

taktığı şeylerin önemine göre değişir.
bu konuda iddaaliyim arkadas. otu boku, sikimsonik seyleri, insanlari durumlari sozleri takiyorum. yengec burcuyum galiba bu yuzden. gariptir bazilari anlik olabiliyorken bazilari uzun sureli beni cok fazla etkileyebiliyor. iliskilerimi kotu etkileyip kavga etmeme neden olabiliyor. sinava girip ciktiktan sonra eve gelip malak gibi yatarken aklima acaba writing kagidina ismimi yazdimmi lan bem gibi bir kusku dusurup onu gunlerce en kotu senaryolariyla dusunebilecek kadar takiyorum. sevgiliyle kavga etmedigim halde kucuk bir tartismada cok buyukmus gibi davranabiliyorum. kiz hakli birader ne olacak her dakika canim cicim mi olacak ama iste benimki de boyle bir yapi. saygilar
otu boku kafaya takmak problemlidir tamam ama takip da pasif kalip kendi kendini s.kmek baska bisey yapmamak cok daha kotudur.
Charlie chaplin üstadın dediği:''hayat dar alanda trajedi geniş açıda komedidir.'' sözünü kavradıktaktan sonra hayatınız daha ilginç bir hal alabilir. mesela (bkz: ben) en sevdiğim hocam çan eğrisi 40.25 olduğu halde beni 40.20 ile bırakan hocamdır.çok severim kendilerini çok matrak ve esprili bir adamdır lakin son şakası güldürmedi ama en azından hayatım boyunca anlatacağım bir anı çıktı. burada bile anlattım bu tarz anlatılacak anılar kolay çıkmıyor sonuçta
tez yaşlandırır insanı.
En az Son 5 yıldır bende olan illet. Rahat batması da denebilir.