bugün

ben de ekonomistim Emenike...

15 Temmuz Şehitler ve FSM Köprüsü'nden geçiş ücreti, 15 TL'den 24 TL'ye çıktı.

https://twitter.com/yirmi...s41HEjsj_thVhKQA&s=19
Otoyol ve köprü geçiş ücretlerine zam!

Yeni geçiş ücretleri:

• 1915 Çanakkale Köprüsü - 419₺

• Osmangazi Köprüsü - 399₺
ben hep elli liralık geçiyorum.
Çanakkaleye eve giderken sictik amk fiyatları kol gibi yapmışlar iyice. O kadar Çanakkale köprü projesinde çalıştım bence bana bedava olmalıydı o köprü ama yapmadılar işte.
Normaldir. Olsun. Destekliyorum. Bedavamı geçecük :-).
Iyi bişey..."yol yabtı" cılar kına yakar, çok güzel olur.
imamoğlu döneminde gerçekleşmiştir.
zam değil zamcıktır. az sonra bahaneler dizilir alt alta biz önden siparişi verelim.

(bkz: mutlu musun imamoğlu)
(bkz: ama cehape de şöyle şöyle yabdı)

şimdi bu güncellemeleri duyan avrasya tünelinin işletmecisi boş durur mu ufak araç geçişini 80 liradan 120 liraya çıkartır hemen.

edit : alta beklerken üste gelmiş hemen *
Zam değil tasarruftur o.
Ekonomiden çok anlayan bir bıyıklıya ekini tarafından yapılan zamdır.Hatta zamcıktır.
ekonomi çohhh eyiii !..
--spoiler--
alta beklerken üste gelmiş hemen
--spoiler--

ironiden bile anlamayanların yetkili olduğu sözlükte yazmak da bizim kaderimiz işte ne yaparsın.
Enflasyon u bu şekilde dizginleyemezsin.

Tüm sebze ve meyveye 2 lira zam yazdırır bu.
--spoiler--

ironiden bile anlamayanların yetkili olduğu sözlükte yazmak da bizim kaderimiz işte ne yaparsın.

--spoiler--

oğlum acı biber başlığına "yediğim biber çok acı" yazan adama gidip "suçlusu cehape imamoğlu kılışdar" yazan adamsın sen ne ironisi yapacaksın ? kendin ironi olmuşun zaten baştan aşağı *
sen sorgulayan, aydın (!) adamsın anlamazsın o yüzden boşuna uğraşma.
cebimize de köprü kurulduğunu gösterir.
sen sorgulayan, aydın (!) adamsın anlamazsın o yüzden boşuna uğraşma.

aydın mıyım karanlık mıyım bilemem ama senin gibi kula kulluk etmediğimden eminim çok şükür. bir bedavadan belediyeye aldılar diye adam ölene kadar elini eteğini öpeceksin yazık günah. 3 kuruş para için kula kulluk etme biraz hak yoluna gir doğruları konuş eğriye eğri doğruya doğru de kaç yaşına geldin artık. tamam bedavadan bir yerlere geldin ama rızkı veren allahtır siz kuldan biliyorsunuz rızkı..
geçen sene 8 lirayken bu sene 24 lira olmuş. nasıl bir artış oranıdır bu arkadaş ya.
--spoiler--
aydın mıyım karanlık mıyım bilemem ama senin gibi kula kulluk etmediğimden eminim çok şükür. bir bedavadan belediyeye aldılar diye adam ölene kadar elini eteğini öpeceksin yazık günah. 3 kuruş para için kula kulluk etme biraz hak yoluna gir doğruları konuş eğriye eğri doğruya doğru de kaç yaşına geldin artık..
--spoiler--

daha önce de demişimdir belki. allah razı olsun normalde cehenneme gideceğim varsa da iftiraların sayesinde tüm günahlarım silinmiştir herhalde. allah yokluğunu göstermesin.
güncel Önemli Başlıklar