bugün

yol kenarında beklerken zihnini motor seslerinde yitirmiş insanlar tarafından çeşitli el kol hareketlerine maruz bırakılan, masum ve beş parasız öğrenci profili.
hayatta en cok yaptıgım iş şu ana kadar otostop sayesinde vermedigim otobüs paralarını toplasaydım büyük ihtimal iyi bir araba alırdım * isteyene özel kurs verilir
star tv'nin ilk acildigi zamanlarda izleyiciye erotik dizi diye kakaladigi dizidir.
bir yerden bir yere gitme amacı güden, bunu da beş para ödemeden ve tehlikeleri göze alarak yapan, gözü kara, gönlü uçsuz bucaksız, macera, aksiyon insanı.
pazarlama ile adi satışın arasındaki farkı anlatmak için öğrencilere otostoptan örnek verilir.

'levent' yazan bir kartonla yol kenarında durusanız direk satış olur.
kartonda; ''kandil ziyareti için levente'e annemin elini öpmeye gidiyorum'' yazarsa buda pazarlama olur.

örnek ders sırasında mantıklı gibi görünüyor ama pratikte hızla giden bir arabanın şöförü kartondaki yazıları okluyamaz, okusa bile kaza yapar.
Otostop çekilen yöne toplu taşıma araçları (otobüs, dolmuş,metro ... ) gitmemesi durumunda eylemi yapan kişilere verilen ad.
Gelen arabaya binmek için küpesini çıkarmak zorunda olduğuna inanan üniversite öğrencisi.
zamanında iki meme gösteriyor diye gece yarısı erotik kontenjanından yayınlanmış dandik dizi.
orjinal ismi"the hitcher" olan gerilim dolu aksiyon filmi.
kız arkadaşını atmış arabasına tatile giden jim ve sevgilisi grace ile otostopçumuz arasında geçen sağlam hikayedir.
galaksi rehberi bulunandır.
oto=otomobil
stop=dur
böyle iken çok masumâne gözükse de, ikisi bir araya gelince çok fecii bir anlam taşıyormuş gibi oluyor.
sıradışı bir galaksi rehberiyle egzantrik maceralara atılan şahıs...
lise yıllarımda çok yaptığım iş.
görsel
Biletsiz yolcu.

Alırsın belki arabaya ha çakal.
Orospu çocuğu diye okuduğum kelimeye denir .
güncel Önemli Başlıklar