bugün

teknolojinin ona sunduğu imkanları kullanan insandır. Çokta şey yapmamak gerek
Trafikli bir kentteyse zekası arş-ı ala'ya ermiş erkektir. Ama yine de manuel daha bi zevkli oluyor yav
istanbul trafiğinde arabadan daha çok aklını kullanmaktadır.
https://www.youtube.com/watch?v=0aYC0CDGYVE şu erkekten farklı olan erkektir.
Direksiyonda mı otomatik? Bunun anısı var ben de.
normaldir olum naapsın.
Otomatik vites kullanmayana göre daha çok parası vardır muhtemelen ya da diğerinden daha kibar erkektir.
Bugün de potansiyel ibne olduğumu öğrendim çok şükür.
Vurdurmuyordur.

Otomatik araba vurdurulur mu mk.

Ewed.
benimki manuel otomat sevmiyorum.
10 sene sonra manuel araba kullandım.
Nostaljik bir tad aldığım doğrudur.
Debriyaj diye bir şey vardı sahi onu hatırladım.
10 yıl önce Çevremde otomatik araba olmaz diyenlerin tamamı otomatik kullanıyor artık.
Beyler devir değişti.
Siz de değişin.
Fakirseniz diyecek bir şeyim yok ama otomatik araba çok daha konforlu ve zevkli.
manuel tamamen amele işidir artık.savunulacak bir yanı yoktur.
Rahatına düşkündür, kırmızı ışıkta durdun yok bire al, rampaya geldin tümseğe geldin yok vites küçült, yokuşta kalkmak ayrı dert bunlarla hiç uğraşamam deyip otomatik vites aldım arabayı gayet te memnunum, tavsiye ederim.
Manuel kullanan kaldı mı? Kaç yıllık şöför olan annem babam benim ehliyet alma döneminde eğer yeni araba alırsak manuel alınmayacağını söyledi. Manuel kullanmak boştur, gereksizdir, otomatik gibi bi nimet varken attan inip eşeğe binmektir. Tabi bazıları eşek tercih edebilir.
Vitesi hissetmeyi seven yazarları rahatsız etmiştir bu durum.
ibnedir, toptur, gaydir.

sanırım beklenen cevap buydu. düşük zeka espri kuşağını burada kapatabiliriz.
Parası vardır otomatikler genelde daha pahalı oluyor.
istese de vurduramaz.
Bana otomatik kullanmak zevk vermez manuel 10 kat daha zevklidir.
görsel

Şu konuya açıklık getirelim. Arabayı kullandığın süre boyu %90 şehir içi kullanıyorsan şöyle bir kokpitte araba kullanmak var. Vitesi geçerken gacır gucur ses çıkaran manuel araba kullanmak var. Paranim kullanırım. Fakirlerin çamur atamaya bayıldığı konu.

Öte yandan şöyle 6-8 silindir mustang veya klasik bir aracın vardır. Manuel kullan tadından yenmez ki o da Türkiye şartlarında yine pahalıdır.

Canınız çok isterse kulakçıklardan vites değiştir yine tatlıdır alışınca. Hayatında otomatik arabaya kullanmayan insanların azının suyu akarken kötülediği durum.
motoru bağırttırıp bi üst vitese geçirip o rahatlamadaki hazzı alamayan erkektir. Ama otomatik de rahat oluyor bir yandan. Bir otomatik bir de arada haz için manuel bulundurmak lazım.
Manidar şekilli bir kolu paso Okşamaktan haz duymayan erkek gibi erkektir.

Param olsa da ben alsam.
Akıllı adamdır.
manuel vitesçi fakirler tarafından topa tutulmuş erkektir.

https://www.youtube.com/watch?v=ddJZWBLlYms

al sana otomatik vites araç. mercedes manuel vites araç da üretmiyor ayrıca kodumun kekosu.
2000 öncesi arabalar için manuel vites zevk verebilir fakat sonrasında otomatik kullanmayan biraz saf olabilir.