bugün

entry'ler (191)

iyi insanlarla karşılaşamama sorunu

iyiler genelde üzülen taraf olduğu için sonrasında insanlardan uzak durmayı tercih edip kendi iç dünyalarına kapanıyorlar...

yazarların söylemek istedikleri

düşe kalka toz toprağa azar azar karıştım..(şarkıdan alıntı).

umursamaz erkek

umursayınca, üzerine titreyince üzülüyoruz, hak etmiyor çoğu umursanmayı, o yüzden en iyisini yapan erkektir.

canı istemiyorsa telefona yanıt vermeyen insan

bu benim, konuşasım yoksa ve çok acil bir durum yoksa iş vs ile ilgili, cevap vermem, bir de yemek yerken arayanlara sinir oluyorum. genel olarak telefon konuşmalarını pek sevmiyorum kısacası, çok önemli bir durum yoksa.

dininiz için ölür müsünüz

dinim yok, olsa da ölmezdim yine dinden çıkardım swh.

hayattan öğrenilenler

kimsenin ne dediğini umursamadan kendi keyfine göre dilediğin gibi yaşamalısın, hayata bir kez geliyoruz onda da toplumun baskısına itaat edip mutsuz olma lüksümüz olmamalı.

kibir

barış mançonun dediği gibi, altı üstü beş metrelik bez için üç günlük dünyada kibirlenip kimi zaman tanrı kompleksine giren insanları anlamak zor, neyin kibri bu a me ke, herkes bir gün ölecek, daha ölüme çare bulamamışsın, neyin tanrı kompleksi lan bu, bir bok değilsiniz.

üstteki yazarla ne yapmak isterdin

Zil zurna sarhoş olup arabeskin dibine vurmayı şarkılar eşliğinde.

yazarların aşı durumu

2 doz sinovac + 3.doz olarak biontech.

tensip buyurmak

Kurtlar vadisi pusuda deli Hüsnünün ağzından eksik olmayan ifadedir.
"Nasıl tensip buyurursanız efendim."

üstteki yazar hakkında fikrini söyle

Ayyaş olabilir.

cumhurbaşkanlığı tasarruf tedbirleri genelgesi

Şimdi araştırdım, 67 tane cumhurbaşkanı başdanışmanı varmış, kim bilir maaşları ne kadardır, bu sayıyı azaltmakla başlayın mesela, tasarruf dediğin şey porsiyon küçültme! ile değil böyle şeyler yaparak olur.

yavuz atsız ın sosyal medyadaki paylaşımları

konuyla alakası yok ama bazı yerlere takıldım
kümar
pröje
lasvagas
bunlar ne böyle amk hahaha.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Çok güzel bir yorum

https://youtu.be/bE6FHqoEsqY

tatlı denince akla gelenler

Tatlıların şahı fıstık sarmasıdır, tek geçerim.

32 dereceye çok sıcak yanıyoruz demek

Yok şurası şu kadar derece, yok orası da bir şey mi bizim burası daha fena vs
Her yaz aynı geyik, bıkmadınız mı hala swh.

şort giyen kadına soyunuz kurusun diyen amca

Yansın ahlak bekçiliği yapmaya çalışanların alayı, su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim.

letgo

ürünü ilana koyarsın, ilan açıklamasında özellikle belirtirsin takas yoktur takas teklif etmeyiniz diye, açıklamayı bile okumaktan aciz bir ergen gelip yazar abi takas var mı diye, la havle çekip takas yok derim, bu ergen siktir git der ve engeller, be hey orospu çocuğu seni, hatırladım yine sinirlendim. bu olay olduğu günden beri bir daha da letgo kullanmadım, kullandırtmadım.

ben basit bir tablet satmaya çalışırken bile sinir oldum, millet bir de araba ilanı koyuyor, çok değişik kafalar.

araba kullanırken kulaklık takıp müzik dinlemek

çok ilginç bir aktivite, arabada multimedya sistemi yok mu dedirtir bağla telefonu bluetooth ile öyle dinle, radyo bile yok mu nasıl araba o?

yazarların sevdiği oyun karakterleri

crysis- prophet
gta san andreas- smoke(sonra hain çıkıyordu pezevenk)
call of duty- soap,captain price
half life-gordon freeman
call of duty black ops- viktor reznov.