bugün

normal vitesli araba kullanmaktan korkan erkektir. otomatik vitesi kadın kullanır. açık ve net.
düz vites kullanmak varken?
yanlış yapan erkektir.
Karısı için otomatik vitesli araba kullanmaya mecbur kalan erkektir.
Normal bir insandır.
istanbul trafiğinde araç kullanın da göreyim diyen erkektir.
O manual vitesin topuzunu sıvazlamaktan eliniz nasır tutar.
Tuşlu telefon varken dokunmatik kullanan erkek gibi ılıktır. (ironi)
Düz vites can, otomatik vites canandır.
Annemin araba otomatik ve istanbul için gayet mantıklı bir tercih. Ergenken bende düz vites diye zırlıyordum, gördüm ebeminkini.
Kadınlığa özenmiştir. Erkek adam manuel kullanır.
rahatına düşkün erkektir. Ah ulan param çıkışsaydı otomatik alacaktım da benim modelde manuel var sadece. Erkeklikle falan alakası yoktur, kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilsiniz lan. Otomatik vitese geçebilsem arabanın tepesinden inmem. Bıktım manuelden 2 saat yolculuk yapsan yoruluyorsun. Erkek adam değil bu devirde fakir adam manuel kullanır.
benim bu. oto vites audi kullanmak çok hoş ama benane.
Erkek mi. Güldürür.
Bir şeyler tutmaya alışanların zoruna giden erkektir, nedir bu ayrımcılık yok şunu kullanan şöyledir ay otomatik de ne falan.

Dipnot: ehliyetim yok.
Istanbul trafiğinde dur kalkdan bıkmıştır.haklıdır.
ne bileyim sanki biraz şeydir.
televizyonda da kumanda kullanır bu erkek. hatta tam otomatik çamaşır makinesi kullanır.
istanbul'da manuel vites kullandıktan sonra aklı başına gelcek erkektir.

15 yaş geyiğidir. biz de yaptık. büyüyünce geçicek.
'orkok odom monoel kollonor'..salak mısınız abicim,hakkaten salak mısınız? afedersiniz de yarrak şeklindeki vitesi tutup ordan oraya çevirmek ne zamandan beri erkeklik oldu? bu mu lan erkeklik algınız godoşlar ? ha vitesli de kullanabiliyoruz çok şükür,ama daha rahatı varken,sürüş keyfini dibine kadar yaşayabilecekken neden vitesi kullanayım ki..dildo tutmak isteyen evde de tutabilir gençler kasmayın..erkeklik algınıza sokayım
amele gibi vites değiştirmeyi sevmiyordur.
Manualin tadi bambaşka ancak ilk arabası olan erkekte olabilir.
Normal erkektir, barzo gibi manuel mi kullanalım?
Edit: ulan illa arabayı mı ifşa edelim? Kimisi burdan erkekliğe vuruyor, kimisi manuelden aldığı zevki anlatıyor. Tamam aslan haklısınız, akıllı telefon varken tuşlu telefonu öven andavallar gibisiniz.
vurduramıyordur.
halbusi manuyel öyle mi, rampada al ikiye, ıstediğin gibi vurdur.
çocukluğunda numpaddeki enter tuşu ile arabaya binmeye çalışan,hayatın zevklerini yaşamamış,devir derdi olmayan,otomatik şanzımanlıyı kullanabilmek için manuel ile 45 kere istop etmiş erkeğimsi.
vitesin ustune oturtulasi tiptir.ne lan ben hic otomatik vites kullanmadım eheheheh.
Otomatik vites araba kullanan erkektir. Artısı, yada eksisi yoktur. Bir şeyleri fetişleştirmenin saçmalığını fark edememiş yazar başlığıdır.
güncel Önemli Başlıklar