bugün

(bkz: şimdi reklamlar)
(bkz: ırkçılık)
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)
burnuma feci şekilde facebook kokularının gelmesine sebep olan başlık.
(bkz: onların çok da biyerlerindeydi)
(bkz: toplu taşımada türbanlıya yer vermeyen insan) *
aslında bu yanlış bir önermedir bence çünkü genelde 2 kişilik koltukta bir erkek tek başına oturuyorsa bir türbanlı gelip onun yanına oturmaz çünkü onu ısıracağınızı ya da kötü emellerinize alet edeceğinizi düşünür...sizden bir arka koltuğa ya da başka bir erkeğin yanına geçmenizi ister...başıma gelmiştir...ama bunlara cevabım çok açık ve nettir:
(bkz: bi siktir ol git)
(bkz: arkadaşım bi siktirip gider misin)

yeter lan. bokunu çıkarttın sözlüğün. ne halt yiyorsan ye.
otobüse fazla anlam yüklemiş olan insandır.
bu kisi eger erkekse, basortulu hanimin rahatsiz olabilecegini dusunup nezaket gosteren kisidir. severim boyle dusunceli insanlari.
sadece budur.
basortusu feci yesil sabun kokuyor allaaammmm bayilazaamm, tiksiniyorum, iyyyyyy kusucammm diyen hastalikli bunyeler de mevcut olabilir.
turbanli fantazisi olan kisinin penisi.
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)
tuhaf insanlardır.
amaçlarını merak ettim doğrusu.
saygısından kalkıyorsa şayet yaşı kaç olursa olsun eli öpülesidir. yok eğer tiksindiğini iddia edip laiklik! cumhuriyet! bok püsür gibi saçma nedenlerden dolayı kalkıyorsa kalkmışa oturtmak gerekir böyle bünyeleri.

günümüz laik türkiyesinde he mi?

"Laiklik asla dinsizlik olmadigi gibi sahte dindarlik ve buyuculukle savasma kapisi actigi icin gercek dindarligin gelismesi olanagini saglamistir. Laikligi dinsizlikle karistirmak isteyenler, ilerleme ve canliligin dusmanlari ile gozlerinden perde kalkmamis dogu kavimlerinin fanatiklerinden baska kimse olamaz." M.Kemal,(1930).

şimdi siktir git kalbini kırmadan.
"bu insanlar erkek eli sıkmadıklarından, başı açık hanımlara kaşar muamelesi yaptıklarından,
inananlar inanmayanlar diye ayrımcılık yaptıklarından ,
türkiye cumhuriyetinin tüm uygar değerleriyle kavgalı olduklarından onları sevmiyorum ve yanlarında oturmak zorunda değilim " düşüncsine sahip insanlardır. kimse de kimseyi sevmek zorunda değildir.
burnuna koku gelmiştir belki.
kalkmasın diye kalkıyordur belki.
ineceği durağa gelenlerdir. dikkat otomatik kapı çarpar.