bugün

inilecek durağı bir kaç kilo metre geçmektir.. hiç tanımasan bile kıyamazsın yerinden kalkıp uyandırmaya.. uyandıktan sonra şaşkın bi şekilde kafasını kaldırıp baktığında ise bir elektriklenme, bir hareketlenme olmuştur bile..

çok güzeldi..
(bkz: fantezi)
sık sık karşınıza çıkmayacak birşeydir.
(bkz: hadi lan yine iyisin)
hayalleri süsleyen bir olaydır.
http://www.otobustegordum.com/ *
hayatımda sadece bir kez başıma gelmiştir. kızın güzelliğiyle orantılı olarak hoş bir durumdur. lakin abazan bünyenin başına gelmesi sonucu akıl çıkması, ağzın göte kaçması, kalbin 6000 devirle atması, malafatın titreyerek attırması gibi durumlar görülebilir.
Kafasını omzumda sektirmek isterdim, yapmazdım o ayrı.
- hanımefendi, son durağa geldik
+ ...
- pardon, inmemiz gerekiyo.
+ 5 dakika daha ya.
- ??
kız kişi bünyesinin ağzından salyalar akmaya başladığında fantastik öğelerin yok olacağı durumdur.
şanstır. bize anca pala bıyıklı dayılar düşer.
yaşanmış bir olaydır.

ben bunu Fasta yaşadım. marakesh treninde güzel bir kız abi başını koydu omzuma.
bende 2 saat boyunca tık yok. sırf pozisyon bozulmasın diye. uyuyo yapıyorum hatta yalandan.
abartıp ineceğim durağı da geçmişim.
saat akşam 1 ben kasablankada otele dönmeye çalışan bir tip.

yahu şu erkekler ne mal denesi bir olay !
uçakla gelirken alman bir kız omzumda uyuya kalmıştır. sonra ben onun omzunda uyuyakaldım. ben uyurken benim için yemek almış. ama ben aktarmalı olarak türkiye' ye döndüğüm için kızla tanışamamıştım. hala bir köşede ağlıyorum arkadaşlar.
hiç başıma gelmemiş olaydır.

bir kere teyze düşmüştü kucağıma, o sayılır mı?
o anda annemin gelip ''hadi oğlum uyan artık okula geç kalacaksın.'' dediği andır.
o omuz kendi omzu ise uyandığında boynunu bir süre kıpırdatamaz.
yazarları gaza getirip anılarını anlattıran olaydır. yaşayanı da yaşamayanı da ah çekmiştir. (bkz: yukarıya)
iett'nin bitmek bilmeyen istanbul trafiğinde sınır tanımaya hizmetlerinden biridir.
(bkz: lsd)
(bkz: 404 not found)
(bkz: server down)
uyuyan güzelin cebine gizlice telefon numarası koyulmadığı için pişman olmaktır aynı zamanda..
gayet masumane bir olaydır, abartılmaması gerekir.
(bkz: otobüste yanına oturulan amcanın omuzda uyuması) *
güzel bir anıdır..
ikinci defa yaşansa otobüs ile sınırlı kalmayacak olaydır..
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı arkadaşlar)