bugün

birçok kez sözlükte bahsi geçmesine karşın kendini daha rahat hissedebileceği başlıkta yani burda kulaklarının hiç çınlatılmaması ilginç. neyse.

ben hiç görmedim bundan, açıkça itiraf edeyim yalan yok da neden ulan neden?? neden otobüste uyuyosun kızım? evin yok mu senin be? sırf otobüste uyuyan güzel kız imajı elde etmek için mi hepsi? neyin peşindesin? bak çocukları telef etmişsin yok uyuyor da bakmaağa doyamıyoruz diye (ara: otobüste uyuyan güzel). ne egocusun öyle sen? senin egonu yer süper egonla açlığımı yatıştırırım. artiz şey seni. sinirlerim tepeme çıktı lan. neyse sözlük, kimse ilgilenmezse bunla o da uyumaz artık otobüs köşelerinde. ya olay değil salak uyuorum diye son durağa gelir ordan da soluğu hastanelerde alır allah korusun. otobüsler insan taşıyor da sen insan mısın? * git ne biliyim dolmuşta uyuyan güzel kız ol ya da ne biliyim bunun metrobüsü var, vapuru var, fünikileri var, taksisi var... da yok taksi pek olmadı eheh onda pek şansın olmayabilir. neyse.

enterasan bi arkadaşımız bu. eğer birgün görürsem kalk bebeğim ordan yatağına git hadi üşüdün orda diyeceğim bir anne edasıyla.

edit: lan! ''ara'' diye bişey koyduk dimi entrynin içine. çalıntı diyeceğine diğer sözlük arkadaşlarına laf et ibibik! ağaçkakan! çitlembik!
öğretilmiş romantizmin öğesidir..çok klişedir öyledir böyledir de , güzeldir..
bi kız mis gibi sabun kokuyo , siyah dalgalı saçları beline geliyo yüzünde bi masmumiyet ama alak da değil..kirpikler uzun..bi çocuk uzun saçlı johnny deep görünümlü değil , gözlüklü hafif sakallı kızın yanına oturuyo..otobüs datçaya gidicek..kızın başı yavaşça çocuğun omzuna değiyo..ne tesadüf ki , çocuk da bayadır yalnız..o kız onu terkedeli beri..
çocuk açıyo bi kitap okuyo..sabah olurken kız yavaşça uyanıyo..çocuğa bakıyo..sonrasını da başkası yazsın bakalım..
önceden dolmuşun birinde çalışıyordu bu kız sırf dolmuşta uyusun da insanlar o hattı kullansın diye çok tutunca hemen otobüs işletmecilerinin dikkatini çekti..

güzel bir yüzü insanlara yaşama sevinci veren bir tatlılığı vardı.. uyuyan güzelin seyyar versiyonu demek ne kadar doğru olur bilinmez ama fikrimce iki masal kahramanı güzelliğinde ve gücündeydi..

işte o kız, bu kız.. herkesin aşık olduğu.. indiği durak hep değişkendi güzelliği insanları o kadar büyüledi ki fark edilmedi.. aslında kaymağını çoktan yemişlerdi.. dolmuş şöförlerinin araında şimdi otobüs şöförlerinin sırası..
bu gidişe bir dur demek lazım..
öp kaç tekniği kullanılmalıdır üzerinde.
salyası akıyor ise allahtan kendisine bela dilenecek kızdır. yemisim öyle güzelligi.
horluyor olsaydı oral fantezilerine konu olur güzelliğinden eser kalmazdı..

duygulara yer yok
uykusuzluga ya da yorgunluguna yenik dusmus kiz.
budur efendim;

http://www.irrasyonel.net/images/content/slpbty.jpg

bu arada benden söylemesi, masumluğuna kanarak öpmeye kalkışmayın, çok pis uçan tekme atıyor.
prensini bekliyordur.
yaşlı teyzeciklere yer vermemek için uyuyo numarası yapıyodur, çakaldır.
yanında uyuyorsa ve başını omzuna koyarsa tadından yenmez olaydır, son durağa kadar uyanmadan gidilir hatta geri dönüşte de kızın omzunda uyunur.
şehirler arası otobüste kafasını cama koyup, derin uykuya dalıp saçma şekillere gireni de görülmüştür.
güzel kısmını bilmem ama bende otobüste uyuyan bir kızım, haftada 3 gün şehirler arası otobüsle 2 saatlik yol gitmek bu duruma mecbur kılıyo insanı. otobüste uyuyan tiplerin neye benzediğini canlı canlı gördüğüm için dikkatli olduğum husustur otobüste uyuyan kişi olma olayı.
dinlenme tesisi anonsu sırasında uyanıp, dağınık saçlarının arasından size gülümseyeceğini, hırkasını omuzlarının üzerinden atıp, mavinin götüyle orta koltuk arasından sıyrılarak basamakların altında bekleyen size dogru yürüyeceğini düşündüğünüz kız modelidir.

böyle bir fanteziye sahip oldugum için ağzıma tavayla vurasım geldi.
hiçbir zaman uyuduğu sırada bu kadar güzel, bu kadar tatlı , bu kadar masum olduğunu bilemeyecek kızdır.

aslında bir gün uyandırıp söylemek gerek...
hoş bir detaydır.. bugün ben de gördüm bir tane.. yanında saplaması da vardı.. ama salyalarımı akıtmaktan kendimi alamadım.. çok güzeldi.. çok.
derhal dürtülerek, silkeleyerek hatta tekmeleyerek uyandırılması gereken kızdır. etraf onu izleyen çakallarla doludur. uyuyor dahi olsa nefes aldığı fark edildiğinde iş işten geçmiş olabilir; tedbiri elden bırakmamalıdır.
kanka, lan kanka şu kıza baksana.
hani olm hani nerde ?
lan şurda işte uyuyo görmüyor musun?
yav olm bırak lan kız ne güzel uyuyo daha ankaraya çok var yat zıbar lan.
yav olm çok tatlı be.
lan horluyor olm başıma bela mısın bi siktirgit.
Gece yapılan şehirlerarası yolculuklarda, mola yerlerinde otobüsten orta kapıdan inip, ön kapıdan binerken fark ettiğiniz en önde, 4 numarada oturan kızdır o. mp4'ü kulağında kafası yana yatık, saçları hafif dağınık, nedeyse hiç nefes almıyormuşçasına hareketsiz, prensesler gibi uyumaktadır. Bir an durup uyuyuşunu izlemek istersiniz, adı ne acaba dersiniz içinizden? Bellidir giyiminden falan anlarsınız, üniversite öğrencisidir o. finalleri bitmiştir memleketine gidiyordur. Tam yerinize geçer oturursunuz aniden telefonu çalar ''efendim canım'' diyerek telefonu açar mahmur uykulu ses tonuyla. bir şeyler konuşur, biraz da kısık bir sesle. kulak verirsiniz ama pek anlaşılmaz ne konuştuğu, Sadece konuşmanın bitiminde ki ''tamam canım inince ararım, bende seni'' diyişini duyarsınız ve kapar telefonu. Anlarsınız o an sevgilisi olduğunu artık. Niyetiniz olmasa da tanışmaya güzelliği bir an dikkatinizi çekmiştir istemsiz bir şekilde içinizden bir ''hasss be'' çekersiniz. Mola biter tekrar yola çıkılır, göbekli amca gelir gene az geçim diyerek pencere kenarında ki yerini alır ve az önce arkadaki bayanın susan bebeği yeniden ciyaklamaya başlar. Zordur yalnızlık...
Yolculukları çekilesi kılan kızdır. Otobüse gelir gelmez, üzerine hırkasını alıp uyur ve ininceye kadar uyanmaz.
hiçbir zaman olamadığım kızdır. ahhh olamayacağımdır.
hareket eden hiçbirşeyin içinde, üstünde, hedesinde, hödesinde uyuyamamakla lanetlenmiş olmamın sonucudur.
edit: 'otobüste uyuyan' kısmı içindir yukarıdaki açıklama; zira son kısım benim için tesellidir öhöm öhöm...
yanağından öpülüp okşanası kızdır. *
ağzından su akarsa karizması fena halde çizilecek olan kızdır.
uzun yol otobüsünde karşılaşmamız durumunda kağıda "o kadar güzel uyuyordun ki uyandırmaya kıyamadım" notunu uyanınca görebileceği bir yere koyarak onu tekrar geldiği yere göndereceğim kızdır.