bugün

yanına bir erkek oturduğunda da aniden kalkıp giden türbanlıdır.

sözde ahlaklıyım pozları keser.
inançlarına göre hareket eden muhafazakar bir kadındır. kimsenin inançlarıyla dalga geçilmemelidir.
Haklı türbanlıdır. En doğrusunu yapar.

O adamın ak partili olup olmadığını nereden bilsin?
kimseyi dandinlemez.
yapılması gerekeni yapan türbanlıdır. (konuya objektif bakın hemen eksi vermeyin)
oturmayıp ayakta kalmayı tercih ediyorsa saygı duyulması gereklidir.
Oturmaz anlarım kendi tercihidirde birde yanına erkek oturtmayanlar var.
muhafazakarlık ve din olmasına rağmen açıklarında tercih etmeyeceği ve ilk başta anlaşılamayan durumdur.
ilginç bir durumdur. Ama bu durum sadece türbanlı kadınlar için geçerli değildir. Herkesde vardır. Bence gerek olmayan bir durumdur. Kimse kimseyi yemiyor yahu.
(bkz: çok da sikimde) oturmazsan ayakta bekle.
Yanına erkek oturduğunda namus ayakları yapan türbanlıdır. Parklarda on numara sevişir ama kendisi.
-inançları uğruna boşu boşuna ayakta yolculuk edecek olan kadındır.

--------türban eşittir namustu ya, namusunuzla da mı oturamıyorsunuz dedirtir.
konuya objektif bakılamayacak kadar salak bir olaydır. sen de insansın o da insan. içteki fesatlığı görüntüden anlayamayacağın gibi inancını da bu şekilde gösteremezsin. herkesin inancı kendine. insan ol önce.
Az önce yaşadığım olay. Tek benim yanım boş, elimde telefon sağıma soluma bile bakmıyorum. Yanıma oturacağına ayakta duruyor mal mal.

Gel otursana teyze dedim, geldi oturdu ters ters bakarak. Hey allah ım.
biraz antisosyal bir davranış ama inanç özgürlüğünden bahsediyorsak yapacak bir şey yok... kimseye doğrudan bir zararı olmadığına göre tolere edilmelidir.
Hayır bazende iki üç kişi ayakta birikir bunlar.yanına oturmaz ama dik dik bakarlar. Kalkta biz oturalım der gibi. Kalkmıyorum AMK, öyle sap gibi bekleyin ayakta AMK yobazları.
Özgür insandır sonuçta.ister oturur ister kalkar ister amuda kalkar.başkasının özgürlüğü kısıtlamadktan sonra hiç bir problem yok.
zamanında, 'ben bayılıyorum senin yanına oturmaya, kimsenin yanına oturmak istemiyorum' diyerek zılgıt çekmişliğim vardır. Bir karşı cinsi olmak zorunda da değilim, lezbiyen bir kadının yanına oturmak konusunda ne düşünürler acaba?
gerinip gerinip ağzının ortasına çarpmak istediğimdir. elma ile armut ancak bu kadar karıştırılabilir.
bir dolmuş şoförüne bu durumu sormam üzerine, şoför bana kızın ailesinin bunu görürse kıza şiddet uygulayabildiğini söyledi. çok garip insanlar var ülkede. bunu namus meselesi haline getirebilecek insanlar.

o yüzden her zaman suçlamamak gerek türbanlı bacıları.

edit: mobil olduğumdan yanlış başlık getirtmişim. bi ara taşırım.
Ne bok yerse yesin dediğim insandır. Keyfi bilir oturmasın efenim. Çift kişilik koltuğu hanımefendiye tahsis edecek değiliz.
türbansız sikişken kızlarımızın ''benim dengim değilsin'' tavrını eminim nice delikanlı yaşıyordur sokakta. türbansız modern bir hatun hiç kucağıma oturmadı otobüste. türbanlısı da, türbansızı da bir boka yaramaz.
Erkek de sana ölüyordu. Beni çok memnun edendir.
bir çoklarında olan davranış.. ayrıca komiktir de. sanki seni yiyecek hey allam.
doğrusunu yapan kişidir, bazılarına dert olmuştur.