bugün

(bkz: zorbalık anayasal suç olsun)
Yakında zamanda olması beklenendir. *
isteyenleri sikerek çok güzel suçuma ortak edeceğim öneri. dinlere olan tüm nefret böyle orospu çocukları yüzünden.
Ateist şahısların müslümanların zorblıklarından daha fazla söz etmeleri için açılmış konudur.
troll isteğidir.
hırsızların büyük koltuklarda rahatça oturabildiği bu ülkede oruç tutmamak idam olur. o yüzden suç olmasın.
keyfi suçlamalarla düzeni sağlayacaksak, ben de bisikletlere dikkat etmeyen araç sürücülerini suçlamak istiyorum mesela.
Ülkelerin değil, insanların dini olur. Çoğunluk ne derse desin bu değişmez. Muhtemelen polemik yaratılmak için açılmış dangalak bir başlık önermesi olduğu için çok fazla yoruma da gerek yoktur. Sadece en sevdiğim sözlerden biriyle bu entry mi noktalamak istiyorum ey ahali;
''insanın sırf çoğunluk, çoğunlukta olduğu için, kitlelerle ya da çoğunlukla aynı şekilde düşünmek istemesi aşağılık ve düşük bir kafası olduğunun kanıtıdır.'' /Giordano Bruno/
insanin sinirlerini ziplatan kampanya. amk git kumda kampanya yap.

lan sinirlendim. hani dinde zorlama yoktu. allahu ekber diyerek kafa kesenden farkiniz yok.
Iplenmemesi gereken bir şey.
(bkz: din özgürlüğü)nu bilmeyen troll beyanı.
(bkz: usulca Sözlüğü terk et troll)
1923-24 senelerinde olan bir suçtur.
not : osmanlıca bilmeyenler metni okuyamaz, yorumlayamaz.
https://www.facebook.com/...06&type=1&theater
dini bir unusurun suç sayılabilmesi için yönetim şeklinin şeriat anayasasının kuranı kerim ve diğer edille-i şeriye olması lazım olacağından mevcut sistemde suç sayılamayacak olan istem.
ben ızdırap çekiyorum onlar niye çekmiyor un ceza hali.

yani oruç ibadet değil ızdırap. böyle bakanın ibadeti ne kadar kabul görür siz hesab edin.
isteyen tutar istemeyen tutmaz. cezasi bu dunyada degil obur dunyada verilir rahat olun.
(bkz: dinde zorlama yok)
bir troll söylemi. tutan sana mı tutuyor orucunu? ya da sen başkası için mi tutuyorsun orucunu? ayrıca

(bkz: sen tutma lan ayı)