bugün

entry'ler (704)

uludağ sözlük ölmüş arka bahçeye gömmüşler

aynen katıldığım önermedir.

on birinci nesil başlık açamasın

(bkz: uludağ sözlük ölmüş arka bahçeye gömmüşler)

hesap silme seçeneği

ilgili mod'a mesaj attım beklemedeyim.

çanakkale nin izmir den daha kemalist olması

birinin nüfusu beşyüzbin, diğeri dörtmilyon. bi daha düşün, sonra gel konuşalım.

alkol içen müslüman

size ne ulan. her koyun kendi bacağından.

sözlük ben gidiyorum

ben de gidiyorum. imkan olsa da hesabımı tamamen silsem.

hesap silme seçeneği

ergenlerin istilasına uğramış DH konudışı bölümüyle kafa kafaya yarışan bu sözlükten ayrılmanın zamanı gelmiştir. kürtler aleviler ateistler bakireler mini etekliler veren kızlar vermeyen kızlar kadar hepinizin başına taş düşsün.

malum iki sözlük arasındaki kalite farkı

saçlarını kısa kestiren kız.. şort giyen kız.. eski sevgili.. yeni sevgili.. kürtler aleviler.. eşekle ilişki.. şeklinde devam etmektedir.

malum iki sözlük arasındaki kalite farkı

ben şimdi buradan isim verip kimseyi rencide etmek istemiyorum. ama diğerinde gayet güzel başlıklar mantıklı yorumlar okuduktan sonra geliyorum bi bakıyorum, başlıklar şu şekilde; seks, seks, bakire, seks, kürtler, seks, karı kız, seks, ateistler, çirkin kızlar, vermek isteyenler, vermeyenler, seks, seks, seks.. aynen bu şekilde devam ediyor.

katılımcıları tebrik ediyorum.

show tv

sürekli reklama giren kanal. reklamlardan geriye kalan kısıtlı zamanlarda da dizi film eğlence programları yayınladığı söylenmektedir ama ben hiç denk gelmedim.

öyle bir şey yaptı ki

yerli medyanın uyduruk haberlerini satma yöntemi. başlığa tıklayasın geldi dimi.

ilişkinin en güzel evresi

"sıkıldım"ların başlamasından hemen önceki dönemdir. sonrası malum.

cinsel uzuvlu başlıklar istemiyoruz

inci'ye giremeyen abazaların uludağ'da cirit attığı gerçeğidir.

2 ayda nasıl 15 kilo verilir

"kalori nedir hesabı nasıl tutulur"dan yola çıkarak spor yapmadan da gayet güzel sonuçlar elde edilebilir.

edüt: tabi spor yapılırsa çok daha stabil olur.

türk kızı

izin verdiğim kadar hayatımdasın diye profil yazısı olan kızlardır. artık o nasıl bi ego'ysa dünya sadece onun etrafında dönüyor. gerçi sadece onu suçlamıyorum, onun totoyu kaldıran yine başkası mı sanki, sensin tabi ki türk erkeği.

el sikko

dünya tarihindeki en güzel yakıştırmalardan birisi olduğunu az önce öğrendiğimiz şey.

(bkz: 25 ağustos 2014 fenerbahçe galatasaray maçı)

2014 2015 süper sirk

türk futbolunun geldiği son nokta. yeni sezon başlıyor, şaka gibi.

25 ağustos 2014 fenerbahçe galatasaray maçı

(bkz: 2014-2015 süper sirk)

kenardaki polislerin sürekli fotoğraf çektiği derbi.

bu polislik kurumunun içi o kadar boş ki, nasıl anlatsam bilemiyorum. polis aracında elinde sigarayla devriye gezen polisler mi istersin, polis minibünde beklerken yolda yürüyen kızlara yiyecek gibi bakan polisler mi istersin, olay yerine gidip elinde sigaralarla olaya bakan mı istersin.

yok yani ülkedeki bütün kamu kurumlarının içi o kadar boş ki, tabi hepsi bizim insanımız en nihayetinde. disiplin genlerde yok. hava sıcak tabi, nem bu nem.

izlediğim en sikko derbi.

taraf tutmuyorum hiçbir takımı tutmuyorum. haliyle uzun yıllardır yerli maçları izlemiyorum. haziran ayındaki dünya kupasından sonra bu akşam derbi var dediler. açmaz izlemez olaydım, ruhum sıkıldı yeminle. futbol namına birşey yok. iki takım da gelişigüzel dan dun oynuyor. taraftar desen her türlü terbiyesizliği yapıyor. saha kenarındaki polisler cep telefonlarıyla foto çekiyorlar. hakemler berbat, tvdeki yorumcu erman berbat, saha berbat.

(bkz: el sikko)