bugün

dünya çapında genelleme yapılacak olursa vasatın altında olmayabilir.
ortalama bir türk erkeğine gayet yetecektir.
zaten napacaktınız ki zekayı değil mi?
erkekleri parmaklarında oynatabilecek kadar zeki oldukları ortadır. sorgulanması gereken peşlerinde harab olan erkeklerin zekasıdır.
sözlük formatını hiçe saymak uğruna söylemek zorundayım, yeter vurmayın öldü türk kızı artık ya.
türk kadını olunca değişiyor mu bu?
erkek kadın için al birini vur ötekine değildir de nedir ?
söylemedi demeyin bu yazıyı silerler.
aritmetik mi, geometrik mi, harmonik mi, ağırlıklı aritmetik mi, hareketli mi, ağırlıklı hareketli mi vb. açılması gereken mevzudur.
her neyse;
ortalama türk kızı zekası şeklinde başlık açıp, genelleme yapacak olursak şeklinde entrye giriş yapan bünyenin hesaplayamayacağı istatistiki değerdir.
erkekler kadınların zekalarıyla dalga geçerek komplekslerini örter ve egolarını şişirerek mutlu olurlar. bırakın oyuncağını almayın çocukların, onlar öyle mutlu oluyor ancak!?
birilerini ezerek üste çıkmaya alışmış bir toplumun tohumlarıyız ne de olsa...
ben sana okuduğum yüz küsür kitabın adını sayar ve yarısını içeriğini anlatabilirm. problem?
erkeği kızı yok bunun herkes ortalama bir zeka ile doğar.ülkemizde üstün zekalıların tespit oranı yüzde ikidir. tamam hemcinslerim kitap okumak siyasetten anlamazlar oke ama yinede fitne fesata gelince müthiş bir kapasiteyle fazla mesai yapar zekaları.
sen türk kıznın kim olduğunu biliyor musun.. bla bla.. türk kadınları merttir.. senin annen türk kadını değil mi.. bla bla..
bak savunmamızı da yaptık ilgi de çektin şimdi çektir git hadi.
genelleme yapan vasatın altı zekalılara taş çıkartır..
birçok gerizekalı tarafından düşürülmektedir.

aptallar zekilerden nefret eder, efenim.
şöyle ki; şu ana kadar gördüğüm 4 kızdan 3'ü salak çıkmıştır, belki de 10'da 9'u.

zekiler aralarında kaybolur, gider.
bazen kurtarmaya çalışıyorum, ama geri tepiyor orası ayrı.
(bkz: ben buna inanır bunu söylerim)

edit: aptallar burada da buldu, eksiledi, efendim.
durduramıyoruz.

(bkz: x yapıyorlar efendim durduramıyoruz)
dünya üzerinde yaşamış her ırktan kızlar arasında çaplı bir araştırma yapıp türk kızlarının zekasının ortalamadaki yerini hesaplamış birinin hakkında yargı verebileceği konudur. zeki, iyi bölümlerde okuyan, başarılı kız öğrencilere ''bıyıklı erkek fatma '' deyip dışı güzel içi kof kızların egosunun şişirildiği bir toplumda bu ortalama çok düşük de olsa şaşırılmamalıdır, neyle değer görüyorlarsa onu kullanıyorlar.
her defasında söylüyorum kadınlar bizden zeki varlıklardır. erkek daha basit yaşar hayatı.

kadın ise çok daha kapsamlı, karışık bir oluşumdur.
gene birinin kalbi kırılmış anlaşılan.kardeşim yazsana kıza açılamıyorum, yemiyo napıcam ben diye.ne uğrastırıyorsun milleti.

işbu entry ortalama bir türk kızı zekasıyla yazılmıştır.
görsel
çin seddi nerededir sorusuna joker kullanma seviyesindedir.

evet, çin seddi madagaskar'da.
Hangi zekadan bahsediyoruz.
görsel
Bir kız olarak söylemeliyim ki genel olarak ortalama bir zekamız var ama fitne fücurda, hinlikte kimse elimize su dökemez.
bence master degree...ben korkuyorum sizlere de aynını tavsiye ediyorum arkadaşlar.