bugün

kurt hayvanının hırlamasıyla birlikte "dur lan biz kardeşiz" repliğini kullanması muhtemel ülkücüdür.*
kici acikta kalan komunist rüyası.

sorgu sual üzerine gelen edit: ülkücülerden nefret ederim, özellikle fakülte kantininde bir masada toplanıp memleket kurtarma ayaklarına girenleri. tabi düşmanım komunizmin düşmanı olduğundan bu başlık altında savunma hevesindeyim.
heyt be kardeşim gel seninle biraz konuşalığğm....
film çekimleri için uyduruk kurdu ile takılırken birden gerçek kurdun acımasızlığının cazibesine takılan tarkan'dır. panik yapmaya ve atılmaya gerek yok! dağılın şimdi, başbaşa bırakın sevenleri... *
"kurt" figürünün bütün millete ait olduğunu unutup asıl kimliğini kaybedenlerin şebekliğine isim vermiş olan vatandaş. o şebekler, kaçmak için kim bilir hangi deliği arar? belki de sözlüğe girerler.
aslında kurtların da türk olması ülkücü biraderimizin elini kuvvetlendiriyor. bi dakika ya! hem kurt diye bir şey yok ki, kurtça da yok, sorun da yok...
saçma sapan uluyarak kurtu kaçıracak ülkücüdür.

umarım kurtçe biliyordur.
- havvvvv! auuuu!
+ anne?
- hav hav.
+ heee dayıııı naber yaa....

gibi bir diyalog yaşabilitesi olan ülkücüdür.
+selam baba naber?
-hırrrrr.
+ya noluyor selam verdik. biriz biz.
-hırrrrrrrr.
+allah allah abicim anlamıyosun galiba ben ülkücüyüm bak bozkurtlar ölmez vata... ah anam, yapma, hoştt...
-hrrrr, ohhh sütmüş daha bu be. napalım ya doğamız gereği a.q. ben de isterdim bir fil, bir inek olmayı napalım etobur yaratmış rabbimiz.
ü- atıl kurt!
k- demek o ibne sendin gel lan buraya.
bir çin atasözü der ki;
bahtsız ülkücüyü ormanda kurt çükermiş.
"filistin askısı" yapmak üzere kurttan talimat bekleyecek ülkücüdür.
adam toplamaya gidip havaya ateş açabilir, daha sonra "vatan hainiydi zaten" demeci verir.
gladio dan yardım isteyebilir. amerikadan da bizim çocuklar bu işi başardı mesajını bekler.
her insan gibi akabinde kurttan kacacak olan ulkucudur.
9 ışıktaki şahsiyetçilik ilkesine göre şahsiyetli bir biçimde öldürebilir, sonuçta doğadasınızdır ve öldürmeniz gerekir. bahçelievlerdeki evdeki gibi şahsiyetli, şahsiyetli öldürürsünüz. sonrada "5 6 2 tamam reis" diyebilirsiniz.

(bkz: 5 6 2 tamam reis)
(bkz: altar ın oğlu tarkan)
(bkz: ocağa gel bi çayımızı iç)
(bkz: kırmızı başlıklı kurt)
uluma teknikleri üzerine güzel bir ders alabilir. detoneyse bunu düzeltir. kendini geliştirir.
Ülkücü eğer kafasını kullanmazsa, ki pek görülmez. Doğal seçilim yolu ile doğadan elenecek ülkücü olacaktır.
götü üç buçuk atacaktır.
ayrıca;
(bkz: ülkücü)
(bkz: yafta)
(bkz: kurtlarla seks)
(bkz: kırmızı başlıklı ülkücü)
"sen resimlerde daha iyidin" diyecek ülkücüdür.