bugün

bir onuncu nesil yazar olarak hepimizi küçük görmeyin sevgili abicim. haklısın illaki aralarda var öyleleri, ergenliğimiz ağır geçiyor... kusurumuza bakmayın. lütfen bizlere ezik, troll hatta ve hatta ağır troll muamelesi yapmayın. böylelerimize örnek olup bizleri sözlüğe kazandırın bari.

ayrıca 5. - 6. nesil olup formatin içine sıçanlar da unutulmamalı. sadece bizde takılı kalmayın.
gelin tanışalım, harbi harbi çok seversiniz.

saygılar...
Çoğu sekizinci nesillerden iyi durumda olmalarıdır. Nesillerle yazarlık arasında ilişki kurabilen yazarlardan daha yenilikçi bir beyne sahip oldukları da yadsınamaz bir gerçektir.
genel bir mallik, duygusallik ve abazanlik hakim cogunda.
onuncu nesil olan şahsımın genellemeye dahil olmadığı aşikârdır.
alayı kekodur.
alayı g.t eder.
düşük iq.
Hepsi akpli yobaz ve Trolldür.

Bunlar kısırlaştırımalı, böylece üremeleri engellenmiş olur.
genelleme yapılmamasını arzuladığım durum. ben düz hesap olsun diye bekledim bi kere.
kardeşim nedir bu yeni nesillere karşı duyulan öfke ve tedirginlik. tamam anladık sözlük ilk açıldığı zamanlarda geldin burada yazar oldun. ne oldu taşşakların kapıdan sığamazmı oldu? geldiniz buraları sahiplendiniz. sizlerden başkası tu kaka oldu. yapma kardeşim! bunu yapma! bendeniz onuncu nesil bir yazar olarak siz fosil kardeşlerime diyorum'ki: bu sözlüğe her yeni gelen nesil taze kandır. yepyeni görüş açıları ve yeni ufuklar demektir. bütün samimi duygularıyla ve heyecanlarıyla şu platforma gelen insanların heveslerini kırmayın. belkide bu insanlar arasından hepinizin severek ve ailecek takip edeceği efsane yazarlar çıkacaktır. aralarında elbette çürük elmalar olacaktır.fakat siz fosil panpalarım rahat olun,çok kasmayın,bedeninizi serbest bırakın yoksa daha çok acıtır. onlar süreç içerisinde zaten eleneceklerdir. tatlı sataşmalara lafım yok. bunlar bu sözlüğün tuzu biberidir. fakat küçültücü,aşağılayıcı ifadelerden kaçının...yeni gelen nesillere saygılı olun...yerlere tükürmeyin...çimlere basmayın...beni ayar etmeyin...
ya liseli ya troll olmaları.
edit: ya liseli ya troller eksilemeye başlamıştır. yalan mı amk. onca elemanın içinde üç beş değil adam gibi yazar.
Onuncu nesil yazar olaraktan Facebooktaki incici bebeler ve yilisk esprilerden oturu sozlukleri hep o tarz gereksiz yerler oldugunu sandim, yanilmisim. Arkadasimin tavsiyesiyle tanidim uludagi, uzun sure yazarlara saygisizlik olarak gordugum icin uyelik almadim. iyice ogrendim formati. tokezliyo olmamiz disinda bi farkimiz oldugunu dusunmuyorum.
troller hariç candırlar, bizdendirler. ne bu nesil düşmanlığı, hepimiz kardeşiz sarılın, öpüşün bakıyım.
Bu tarz başlıkları, hatta altındaki yorumları gülümseyerek okumaları..

(bkz: onuncu nesillere uygulanan faşistlik)

(bkz: onuncu nesil yazara bızdık deyip gıdısından almak)

(bkz: onuncu nesil bir yazarı kucağa almak)

gülümsemiyim de ne yapıym şimdi ?

zira çok realistiz.

uygulamalı olarak görmek isteriz.
nesiller arası sataşmalara fazla ilgi Göstermemeleri.
sözlüğün 10 numara formasını giymeleri.
diğer nesillere batmaları.
onuncu nesil olmaları.
10 numara olmaları. Bu yüzden dokuz nesil yazarların bir araya gelip zırt pırt hücum borusu öttürüp durmalarından muzdariptirler, yine de afacanlıklarına son vermezler. Uludağ sözlüğün 'Sezercik' tayfasıdır lan bunlar.
Liseli olmaları. (kendimden biliyorum.)
yaratıcı başlıklara imza atmaları.
negatif enerji yaymaları. öyleymiş.
büyük pipili olmaları (bkz: kendimden biliyorum)
9 dan bir sonraki nesil. bu açıklamayla gelsin nobel oncu neslin dramı cekilsin gitsin oscar, kelebek.
ortak ozellik nedir ya? dur ben buyuk nesildenim sunlari bir ezeyim de mutlu olayim zihniyeti. çömez muhabbetide yapan var iq muhabbetide biraz mantıklı olun ya. acaba ne bulsamda millet yazsa demeyin. sozlugun yenisidir. genc nesildir. ey 10. nesiller (bkz: biz) sözlük sizede kalmaz.
her genelleme yanlistir sözünü akillara getirmistir. ama unutulmamalidir ki akillara gelen şeyde bir genellemedir.
teşekkürler makina.